LANSMAN PAKETLİ ARAÇLARDA OPSİYONEL DONANIM LİSTESİ

Bir de kötü haber...

Lansman araçlarında cam tavan sadece 1.6 TDI DSG Highline donanımda ve discover pro medya ile birlikte bulunuyor. 

Üst vergi dilimine girince 143 binden başlayacak fiyatlarda kampanyalı indirim düşünülmüyormuş. 

Sanırım ben haklı çıktım gelecekle ilgili öngörümde...  TDI DSG Highline donanım için bir kaç sağlam donanımla 140 ila 150 arası geleceği tahmininde bulunmuştum.

Bir de kötü haber...

Lansman araçlarında cam tavan sadece 1.6 TDI DSG Highline donanımda ve discover pro medya ile birlikte bulunuyor. 

Üst vergi dilimine girince 143 binden başlayacak fiyatlarda kampanyalı indirim düşünülmüyormuş. 

Sanırım ben haklı çıktım gelecekle ilgili öngörümde...  TDI DSG Highline donanım için bir kaç sağlam donanımla 140 ila 150 arası geleceği tahmininde bulunmuştum.
140 bine golf mü  8D  şakaysa çok komik ciddiyse komik değil hocam o paraya golfü mü alınır

Bir de kötü haber...

Cam tavanli tsilar var hocam. Cumleyi yanlis mi anladim acaba.

tdi dsg icinde su an vergisiz fiyati 68 bin. 70 bin oldugu an fiyat direk 132 bine firliyor yani su anki 122 lik fiyat 10 bin lira artiyor. Su fiyat listesi ile cam tavan high led far ergo koltuk 18 jant geri gorus gibi seyler eklense otv yuzde60 a cikar ve arabanin fiyati tahmini 140 bin olur. Golfe gore cok cok fazla bir fiyat. 0 km piyasa sartlarina gore ise tum arabalar maalesef boyle. Benim tercihim ikinci ele yonelmek ne yazikki. 

@silvershadow Değerli üstadım listede gözmüme bir şey çarptı PXB donanım kodlu dinamik viraj farlarına sahip Led "mid" farlar diye geçen opsiyon., Şimdi benim bildiğim standart highline AFL özelliği olmadan geliyor tıpki bi-xenon basic'ler gibi., Şimdi bu PXB opsiyonu eğer doğru yazıldıysa AFL özelliği içeren Led "mid" far., bu opsiyonun adı dinamik viraj farlarına sahip Led "high" farlar olması gerekmiyormuydu..?  yoksa Led "mid" farların da adaptif (AFL) olan seçeneği olacak dicem de., Eee zaten led "high" farların led "mid" farlardan tek farkı AFL özelliğinin olması yani led "mid" farlara AFL eklenince zaten otomatikman led ""high far oluyor., Bir baskı hatası mı var, yoksa bu iki far ("mid" ile "high" farlar) arasına konumlandırılmış bir opsiyon mu gelecek..?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow Değerli üstadım listede gözmüme bir şey çarptı PXB donanım kodlu dinamik viraj farlarına sahip Led "mid" farlar diye geçen opsiyon., Şimdi benim bildiğim standart highline AFL özelliği olmadan geliyor tıpki bi-xenon basic'ler gibi., Şimdi bu PXB opsiyonu eğer doğru yazıldıysa AFL özelliği içeren Led "mid" far., bu opsiyonun adı dinamik viraj farlarına sahip Led "high" farlar olması gerekmiyormuydu..?  yoksa Led "mid" farların da adaptif (AFL) olan seçeneği olacak dicem de., Eee zaten led "high" farların led "mid" farlardan tek farkı AFL özelliğinin olması yani led "mid" farlara AFL eklenince zaten otomatikman led ""high far oluyor., Bir baskı hatası mı var, yoksa bu iki far ("mid" ile "high" farlar) arasına konumlandırılmış bir opsiyon mu gelecek..?
Değerli Hocam 

Ebn de aynı şeye dikkat etmiştim..... :)

Henüz sormadım ancak Kendimce yorumum lansman araçlarda Bu listedeki gibi "Mid Led" olarak gönderdikleri.

Çünkü; AFL özelliği bulunan farlar "Mid Led" ise "High Led" sanırım dinamik light assist yani uzun far ozelligi bulunan ve perdeleme özellikli PXD kodlu farlar olacak. 

Bakalım ne çıkacak?

Cam tavanli tsilar var hocam. Cumleyi yanlis mi anladim acaba.

tdi dsg icinde su an vergisiz fiyati 68 bin. 70 bin oldugu an fiyat direk 132 bine firliyor yani su anki 122 lik fiyat 10 bin lira artiyor. Su fiyat listesi ile cam tavan high led far ergo koltuk 18 jant geri gorus gibi seyler eklense otv yuzde60 a cikar ve arabanin fiyati tahmini 140 bin olur. Golfe gore cok cok fazla bir fiyat. 0 km piyasa sartlarina gore ise tum arabalar maalesef boyle. Benim tercihim ikinci ele yonelmek ne yazikki. 
Cümleyi hatalı kurduğumu fark ettim. Düzeltme için Tesekkür ederim.

Doğrusu şöyle olacaktı:

TDI DSG Highline donanımlı araçlar sadece cam tavan ve discover pro medya cihazı ile birlikte sunuluyor.

TSI olanlarda da her bayiye az sayıda cam tavanlı Highline verilmiş 

1.4 tsi hig dsg için 120 tl çokk yüksek derken 1.6 tdi hig. 140 çok çok çok yüksek bu fiyatlara bu araçları almak pek akıl karı değil diye düşünüyorum Alacak olanlarada Allah yardımcı olsun

1.6 Dizel DSG Highline Cam tavan  ve U led aracım olduğu için kendimi çok şanslı hissettim nedense. Geçen Günlerde Bayiiden aynı aracım özelliklerinde  hesaplatmıştım 139.930 TL dedi ve ekledi max % 1 indirim olur diye :)   Şimdi Olsa alır mıyım bu fiyata derseniz ? Düşünürüm hemde çok düşünürüm herhalde karar vermeden önce uykusuz geceler geçirirdim.

Şimdi birde Makyajlı ve donanımlar eklenince  bu fiyat 150 Bin bandında seyredecek.... Hey Maşallah 95 bin nere 150 bin nere 2 Yıl içinde ki rakam değişimi korkutucu...

Hocam Detaylı bilgi içeren bir başlık açtım. 

Burada belirttim.

Dinamik Light Assist özelliğine sahip  Led "High" şimdilik yalnızca passat larda varmış.

Opsiyonel donanım listesi yayinlanmadığı için şimdilik bilemiyoruz gelir mi gelmez mi?

Fiyatlar uçtu yahu , şu resmini gördüğünüz araç Bmw 320i Luxury , geçen hafta 115.000 TL'ye alındı , 2014 model , 40.000'de , valla kafamda deli sorular.....

IMG_3366[1].JPG

Geri
Üst Alt