Golf 7 Titanyum Siyah koltuklarda kumaş tiftiklenmesi

forjust1day

Katılımcı Üye

İsim
Tuna
Arkadaşlar selamlar

Direksiyonda küçük nokta gibi birşey vardı yetkili servise götürdüm. Onun incelemesi yaparken Sürücü koltuğu sol yan destekte tiftiklenme gibi birşey olduğunu görmüşler ve oturma minderinde de varmış bugün servisten aradılar garantiden koltuk sırt döşeme ve oturma minder döşemesinin değişeceğini söylediler .. Şuanda işteyim detaylı fotosunu çekip atarım ancak servis döşeme değişimini tam anlamıyla yapabilir mi ? sorun yaşarmıyım ? fabrikasyon olmaz diye çok korkuyorum açıkçası.. 1 sene sonra döşemede sarkma falan kabarma yada koltukta sallantı trim sesi yapabilecek bir unsur olur mu ?  Şimdiden Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
e5334b767f2c0583cf5fb4c5cf02e8df.jpg

72aecfe877c3c7ec520a36837d70f30b.jpg

234d2de780589570777617238c97a12e.jpg

a9bb7713e81608910a36cb10f976c87c.jpg

Servis işgüzar davranmış. Bütün araçlarda var bu. Değişiklik için şanslısınız

peki döşeme fabrikasyon olur mu tek çekindiğim nokta o çünkü aracım daha 400 kmde :)

peki döşeme fabrikasyon olur mu tek çekindiğim nokta o çünkü aracım daha 400 kmde :)
Aracınız daha 400 km de olduğu için değişim yapılmış. Aklıma şu soru geldi hemen araç  showroom aracı mıydı? Yoksa kolay kolay değişim yapmazlardı. Lakin bunlar kronik tiftiklenme sorunlarımız çoğumuzda mevcut forumda :)   Döşeme de sıkıntı olacağını sanmıyorum orjinal değişim olmuştur.

Hocam aracim showroom araci değil diye biliyorum gormeden aldım.. benim anlamadığım birşey var yada bayiinin bana anlatamadığı.. oturma minderiniz ve sırt döşemeniz değişecek dendi.. bende dikişi nasil olcak fabrikasyon olacakmi dedim merak etmeyin fabrikasyon olur daha öncede yaptığımız iş dedi.. döşemeye bakıyorum onu söküp üzerine yeni kilif geçirip dikecek babayiğit var midir :)  @Ender

Her işin bir ustası vardır hocam o konuda rahat olun siz :)  

Zaten yapamazlarsa fabrikasyon olmazsa o arabayi almam ordan sıfır koltuk takilmadan [emoji3]
Hocam fabrikasyon bile olsa yine kısa sürede aynı şekilde yıpranacak.
Bence aracın keyfini sürün.

Hocam yıpransın sorun yok illaki zaman ile eskiyecek ancak aracimi 23subatta teslim aldim ve suanda 400km yeni oldu.. bunun 175 kmsi İstanbul-tekirdag

hangi bayi hocam degisimi yapan,boyle guzel bayileri bilelelimde,ufak tefek sorunlarda oraya gidelim

Tekirdağ Çalışkan oto hocam.. daha değişim olmadi . Cagiracaklarmis beni

servis ile vw diyalog ile detaylı konuşma sonrası anladım ki benim döşemeler soyulacak ve yeni döşeme dikilecek .. Yetkili servisteki döşemeci bunu fabrikasyon şekilde yapabilir mi ? servisin ve vw diyaloğun söylediği yapılan işlemde üretici ile birlikte hareket ediliyor onun talimatları doğrultusunda dikim işlemi yapılıyormuş asla ve asla bir sorun yaşamayacaksınız dedi. Şimdi bu işlemi kabul etmessem seneye orası yırtılırsa mecburen cebimizden yaptırmamız gerekecek çünkü garanti departmanı kabul etmez dediler. sadece sırtlık kumaşı 1500 tl civarlarındaymış yani komple koltuk döşemesi almaya kalksak işçilikle 3000 tl'yi geçecek. Çok kararsız kaldım

servis ile vw diyalog ile detaylı konuşma sonrası anladım ki benim döşemeler soyulacak ve yeni döşeme dikilecek .. Yetkili servisteki döşemeci bunu fabrikasyon şekilde yapabilir mi ? servisin ve vw diyaloğun söylediği yapılan işlemde üretici ile birlikte hareket ediliyor onun talimatları doğrultusunda dikim işlemi yapılıyormuş asla ve asla bir sorun yaşamayacaksınız dedi. Şimdi bu işlemi kabul etmessem seneye orası yırtılırsa mecburen cebimizden yaptırmamız gerekecek çünkü garanti departmanı kabul etmez dediler. sadece sırtlık kumaşı 1500 tl civarlarındaymış yani komple koltuk döşemesi almaya kalksak işçilikle 3000 tl'yi geçecek. Çok kararsız kaldım
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-oem-volkswagen-golf-7-highline-alacantra-kumas-koltuk-seti-353868806/detay

Geri
Üst Alt