golf 7 makyajlı highline

naturinerkan

Yeni Üye
İsim
erkan altuntaş
Sevgili arkadaşlar lansman 18 mart ama ben aracı nasipse perşembe yada cuma teslim  alıyorum beyaz highline dsg 1.6 115 hp 122.700 lansman fiyatı ve 1 lira düşmediler bayiye gelmiş şu anda forumda yeniyim.Araç ile ilgili opsiyonlar kapalı merkez doğuş ile görüştüm nisan sonu opsiyonlar açılır dediler.Ve ilk siparişli opsiyonlu araçlar en erken haziranda teslim edilir dediler.Golf 8 ile ilgili ise hem almanyadan bem T.C distrübütörlerinden aldığım net bilgi 2018 eylül ayına kadar planda kesinlikle yok zaten makyaj gören araç sahada bi 1-1.5 yıl dolaşmalı Sormak istedikleriniz ne ise yazarsanız ona göre inceler değerlendirir nacizhane sizlere merak edilen her şeyi aktarmaya çalışırım.Sevgiyle kalın

hangi bayi aynı araca 120.300 fiyat almıştım.(İstanbulda bayi)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam hayırlı olsun.Allah Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin :)  

Sevgili arkadaşlar lansman 18 mart ama ben aracı nasipse perşembe yada cuma teslim  alıyorum beyaz highline dsg 1.6 115 hp 122.700 lansman fiyatı ve 1 lira düşmediler bayiye gelmiş şu anda forumda yeniyim.Araç ile ilgili opsiyonlar kapalı merkez doğuş ile görüştüm nisan sonu opsiyonlar açılır dediler.Ve ilk siparişli opsiyonlu araçlar en erken haziranda teslim edilir dediler.Golf 8 ile ilgili ise hem almanyadan bem T.C distrübütörlerinden aldığım net bilgi 2018 eylül ayına kadar planda kesinlikle yok zaten makyaj gören araç sahada bi 1-1.5 yıl dolaşmalı Sormak istedikleriniz ne ise yazarsanız ona göre inceler değerlendirir nacizhane sizlere merak edilen her şeyi aktarmaya çalışırım.Sevgiyle kalın
Hocam aramıza hoşgeldiniz öncelikle.

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Aracınıza kavuştuğunuzda bolca resim ve tecrübelerinizi paylaşmanızı umuyoruz :)  

Sn. Poyik isimli kullanıcı kardeşim 120.300 lira fiyatı aldığınız yer neresi net bilgi verirsen sana zahmet çünkü kastılarda kastılar 122.700-500 olmaz dedi o kadar:(

aracınız hayırlı olsun opsiyonların nisan sonu açılması iyi bi haber...

Arkadaşlar işte forumda birlik olmanın faydası ben fiyatı izmir vosmerden aldım 122.700 arkadaşımız uyarsı sonrası bursa antalya istanbul aydın bir başladım aramaya bayileri rakam 120.000 e kadar düştü koca dev kurumsal firmalar yakaladımı affetmiyorlar.Dicek söz bulamıyorum.

@naturinerkan Vosmer toktur burnundan kıl aldırmaz ben de gidip İstanbuldan almıştım 3000 tl gbi bi fark vardı arasında.Altur Umut beyden fiyat alın

Mum ettim onları en düşük verenden daha aşağıya çektiler 122.700 den aşağı olmaz diye ...... 120.400 e verdiler arabayı hallettik bitti işlem sağolasın eyvallah 

Mum ettim onları en düşük verenden daha aşağıya çektiler 122.700 den aşağı olmaz diye küstahlar 120.400 e verdiler arabayı hallettik bitti işlem sağolasın eyvallah 
çok iyi yapmışsınız hocam. hangi satış temsilcisiydi indirim yapmayıp sonradan 2000 tl inen :)  ben araç alırken 200 tl inmemişlerdi hala çok sinirliyimdir kendilerine.

Ya arkadaşlar satış temsilcisi çocukların bir günahı yok bayiler karından fedakarlık etmiyor ben 10 bayiden fiyat aldım çanakkale istanbul aydın antalya eskişehir çorum vb gelen fiyatları attım bayiye sonunda düştüler ha tabi durumu doğuş istanbulada rapor ettim nedir bu ya az para değilki açmazsan gözünü 2000 kira gol yiyorsun olcak işmi ya doğuşun kusuru aslında bu çözmesi lazım bu işi izmirdeki temsilci arkadaş nasıl beyefendi ilgilendi teste çıktık abi haklısın diyor haklıyımda çanakkale kaç araba satar izmir kaç araba aralarında 2300 tl nasıl oynar yaaa şaka gibi ince elemek lazım sık dokumak lazım ha golf bir aşk ama parada sokaktan toplanmıyor işte kasko parası çıktı:)

koskoca izmir gibi şehirde tek bayi olursa böyle olur. vosmer'de araç varsa ben sormuyorum bile. 

Ya arkadaşlar satış temsilcisi çocukların bir günahı yok bayiler karından fedakarlık etmiyor ben 10 bayiden fiyat aldım çanakkale istanbul aydın antalya eskişehir çorum vb gelen fiyatları attım bayiye sonunda düştüler ha tabi durumu doğuş istanbulada rapor ettim nedir bu ya az para değilki açmazsan gözünü 2000 kira gol yiyorsun olcak işmi ya doğuşun kusuru aslında bu çözmesi lazım bu işi izmirdeki temsilci arkadaş nasıl beyefendi ilgilendi teste çıktık abi haklısın diyor haklıyımda çanakkale kaç araba satar izmir kaç araba aralarında 2300 tl nasıl oynar yaaa şaka gibi ince elemek lazım sık dokumak lazım ha golf bir aşk ama parada sokaktan toplanmıyor işte kasko parası çıktı:)
Değerli Hocam;

İzmir İstanbul'daki bayilerin bir ikisi hariçhepsine nal toplatıyor.

İzmir civarında Manisa  en yakın bayi 80 km yakında. 

6 milyon kişiye 1 bayi...

İstanbul'a bakarsak 20 milyona 14 bayi..

Kişi başına düşen rakamı hesaplamaya bile gerek yok.

İşte bu rahatlık rakamlara yansıyor.

Resmi ilan edilen indirimleri bile yapmadan satma cesaretleri var.

İndirim isteyen başka kapıya  :000204-medium:

Ben aracı 5 ay önce aldım biraz araştırdım araç İstanbul'da 73.500 tl dediler 1 lira inmediler. Ben arabayı Çanakkale avekten 69,750 tl aldım.

Geri
Üst Alt