1.6 TDI Highline

ZITIPAŞA

Katılımcı Üye

İsim
İbrahim
Iyi aksamlar , ben ibrahim konyada oturuyor ve okuyorum . Golf tutkusu ailesini uzun suredir takip etmekteyim ve sizlerden gercekten cok sey ogrendim. Uzun suren bir golf ve bircom model araba seruveninden sonra nihayet bugun araniza dizel manuel highline u-led ve sunroof donanimlarindan olusan araclar araniza katildik . Bu surecte gerek cevaplari gerek tavsiyeleri gerek arac bulmada yardimlarini,hic esirgemeyen Murat hocama tesekkurlerimi sunuyorum ve bu surecte birine kabalik ettiysem ozur diliyorum bu aileye katilmaktan dolayi cok mutluyum

20170313_150948.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba aracınız hayırlı olsun indirimler vs ne kadara aldınız acaba

Tesekkur ederim hocam 100bin + trafik sigortasi (626) Tl tuttu , kaskoya da 1330 Tl verdik 

Tesekkur ederim hocam 100bin + trafik sigortasi (626) Tl tuttu , kaskoya da 1330 Tl verdik 
Hocam hayırlı olsun sevdiklerinizle keyfini çıkarmanızı dilerim., trafik sigortası çok uygun yaptırmışsınız yaşınız kaç yoksa eski araçtan faalan hasarsızlık falan mı vardı., kasko da çok uygun gibi geldi bana hangi sigorta şirketi hocam

Hocam araci annemin uzerine aldik vw gokmen otomotivin soyledigi ilk sigorta fiyati 995 tl idi babamin 10 senedir sigorta yaptirdigi bir acenta aradigimiz da 626 taban fiyat verdi , kaskoda bizde cok sasirdik maphre 3000 fiyat verdi ancak biz yaklasik 8 senedir axa dan kasko yapiyoruz axa ise 1250 teklif verdi ufak bir ekleme ile kasko 1330 a halloldu sordugumuz da ise babam asker oldugu icin oyak uyesi oluyor babam,vesilesi ile annemde oyak uyesi sayiliyormus o yuzden bu kadar dusuk,oldu dedi vdf yetkilisi o,da cok sasirdi fiyata

Sigorta sirkeri ise ethica sigorta hocam 626 fiyat verdiler , kaskoda cok sukur hicbir hasar durumu olmadi ancak su anda annemin ustunde iki arac var ikinci araca indirim orani yansimaz dedi vdf yetkilisi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam hayırlı olsun sevdiklerinizle keyfini çıkarmanızı dilerim., trafik sigortası çok uygun yaptırmışsınız yaşınız kaç yoksa eski araçtan faalan hasarsızlık falan mı vardı., kasko da çok uygun gibi geldi bana hangi sigorta şirketi hocam
Tesekkur ederim hocam yarin detayli fotograflar atarim insallah cok memnun kalacagimizi dusunuyorum

Hoşgeldiniz. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın :)

Maşallah güzel araç denk gelmiş.Kazasız belasız :)

hayırlı olsun..allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...

Iyi aksamlar , ben ibrahim konyada oturuyor ve okuyorum . Golf tutkusu ailesini uzun suredir takip etmekteyim ve sizlerden gercekten cok sey ogrendim. Uzun suren bir golf ve bircom model araba seruveninden sonra nihayet bugun araniza dizel manuel highline u-led ve sunroof donanimlarindan olusan araclar araniza katildik . Bu surecte gerek cevaplari gerek tavsiyeleri gerek arac bulmada yardimlarini,hic esirgemeyen Murat hocama tesekkurlerimi sunuyorum ve bu surecte birine kabalik ettiysem ozur diliyorum bu aileye katilmaktan dolayi cok mutluyum

Ekli dosyayı görüntüle 10152
Değerli hocam;

Maşallah, Allah'a kaza bela vermesin. Sevdikleriniz ile beraber güzel günlerde keyfili sürüşler dilerim. Hayırlı olsun... :)

Saygılarımla

Geri
Üst Alt