Durban Jantlara Geçiş

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostları;

Bilindiği üzere araçlarımızın Opsiyonel Jant seçeneklerinde Olan Durban Jantlar herkes tarafından beğenilmekle birlikte Orjinal olarak bulunması elde edilmesi  zor bir üründür.Aracıma yapmayı düşündüğüm Projelerden biriside  Durban Jant Takımına geçiş yapmak idi. Bu prejemi tamamlamış olduğumdan sizlerle paylaşmak istedim. Burada yazmayı çok isterdim bu konudaki uzun soluklu serüveni ama hem çok uzun sürüp sizleri meşgul etmek istemediğimden hemde inandığım uğurunun kaçmaması adına [emoji4] detaya girmek istemedin. Serüven hakkaten Entersan olaylarla dolu hayatından içinden bir çok konuyu barındıran cinsten olmuştur :'(   Şu kadarını  söyleyebilirim ki beni en mutlu eden kısmı Trazbzon -istanbul-Denizli- İstanbul- Trabzon Arasında oluşan bu alışveriş ile 4 kişi istediklerini almış olarak Mutlu bir sonuç çıkmıştır. Dostluk Kazanmış olması en büyük mutluluğumuz olup diğer alışverişlerimde de  olduğu gibi buradan da yeni Dostluklar yeni Üyelerimiz olarak arkadaşlıklar çıkması ayrıca gurur vericidir kendi adıma. Herkese Daha iyilerinin NAsip olmasını Diler Saygılarımı Sunarım. Teşekkürler Ender Hoca 

9Qqk8k.jpg

ab3dae56f5cd72e0a104ad80f5901ccc.jpg

4440958975ae94642961c0e5e3458ee4.jpg

6ea373db33100ee7dd6faaf0158b4c41.jpg

3992f47ef46a3549fad5f2e9766baca6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostları;
Bilindiği üzere araçlarımızın Opsiyonel Jant seçeneklerinde Olan Durban Jantlar herkes tarafından beğenilmekle birlikte Orjinal olarak bulunması elde edilmesi  zor bir üründür.Aracıma yapmayı düşündüğüm Projelerden biriside  Durban Jant Takımına geçiş yapmak idi. Bu prejemi tamamlamış olduğumdan sizlerle paylaşmak istedim. Burada yazmayı çok isterdim bu konudaki uzun soluklu serüveni ama hem çok uzun sürüp sizleri meşgul etmek istemediğimden hemde inandığım uğurunun kaçmaması adına [emoji4] detaya girmek istemedin. Serüven hakkaten Entersan olaylarla dolu hayatından içinden bir çok konuyu barındıran cinsten olmuştur
  Şu kadarını  söyleyebilirim ki beni en mutlu eden kısmı Trazbzon -Denizli- İstanbul- Trabzon Arasında oluşan bu alışveriş ile 4 kişi istediklerini almış olarak Mutlu bir sonuç çıkmıştır. Dostluk Kazanmış olması en büyük mutluluğumuz olup diğer alışverişlerimde de  olduğu gibi buradan da yeni Dostluklar yeni Üyelerimiz olarak arkadaşlıklar çıkması ayrıca gurur vericidir kendi adıma. Herkese Daha iyilerinin NAsip olmasını Diler Saygılarımı Sunarım. Teşekkürler Ender Hoca 
ab3dae56f5cd72e0a104ad80f5901ccc.jpg

4440958975ae94642961c0e5e3458ee4.jpg

6ea373db33100ee7dd6faaf0158b4c41.jpg

3992f47ef46a3549fad5f2e9766baca6.jpg

İstanbul ayağı burda [emoji112] Ender hocam çok yakışmış, güle güle kullanın. Bence golfe en çok yakışan jant Durban. Orjinal 17 Durban üretilmediği için, 18 jantı da şimdilik düşünmediğim için ve hanımın da kendi imkanları ile sizin ilanı bulması ve tatlı noktaya bağlaması sonucu sizin Madrid'ler bana kısmet oldu 14 Şubat gibi özel bir günde. İşyerinde herkes fark etmiş, çok beğenilmiş sizin yadigarlar [emoji4] Ben anca haftasonundan haftasonuna aracı temizlerken görüyorum seviyorum tozunu alıyorum [emoji1] Bu vesile ile tekrar hayırlı olsun diyor ve bu aileye katılmış olmaktan duyduğum mutluluk ile saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

Çok Teşekkürler Değerli Yorumlarınız için Emre Hocam @Emre_34  :'(

Hocam herkese hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.

Gulerek iyi gunlerde kullanin hocam

Güzel günlerde kullanın çok hoş duruyolar

@Ender

Değerli Ender Hocam;

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Maşallah

Geri
Üst Alt