Telefon görüşmelerini seçebilme

Herkese iyi günler. Araç içerisinde telefon bluetooth ile bağlıyken görüşmelerde sesi araç icerisindekilerin duymasını istemiyorsak sadece telefon üzerinden nasıl konuşabiliriz. Benim telefon samsung ama onda bir ayar bulamadım konuyla ilgili. Bir arkadaşımda başka marka bir arac ve iphone telefon var. Ona telefon geldiğinde araç icindenmi yoksa telefon üzerinden konuşmak istersiniz seçeneği var telefonunda. Acaba telefon kaynaklı bir durum mu bu. Sizler nasılsınız kullanıyorsunuz. Şimdiden teşekkürler.

Hocam benim telefonum da iphone ve bende ayni özellik mevcut telefon la alaka bir durum bence

Telefondan Bluetooth özelliğini kapatacaksınız.o kadar

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Hocam telefonu açtiktan sonra bluetoth yerine ahize seçin 2 kere tıklayıp. Bazı telefonlar telfon üzerinden cevap verince hoparlöre vermez sesi

Hocam telefonu açtiktan sonra bluetoth yerine ahize seçin 2 kere tıklayıp. Bazı telefonlar telfon üzerinden cevap verince hoparlöre vermez sesi
Evet Yusuf hocam dediğin gibi birşeyler yapmistim ve telefon üzerinden konusabilmistim. Ama ne yaptığımı tam olarak anlayamamistim. Yarın bakalım dediğin şeyin üzerine yogunlasayim.

3bc6459de0f1cdf34c7c28fbeb1cbcea.jpg
kırmızı ile çevirdiğim alan konuşma esnasında yeşil gelir oraya tıkladıktan sonra telefondan görüşme yapabilirsiniz.

3bc6459de0f1cdf34c7c28fbeb1cbcea.jpg
kırmızı ile çevirdiğim alan konuşma esnasında yeşil gelir oraya tıkladıktan sonra telefondan görüşme yapabilirsiniz.
Saolun hocam o yontemide denerim. Yusuf hocamın dediği yöntem de ise yaradi. Hoparlör tuşuna 2 defa basınca o şekilde de gorusebiliyoruz

Geri
Üst Alt