Ana ünite

Blackjoke

Üye
İsim
Çağrı
Aracımı aldığımdan beri usb den müzik dinliyorum fakat bir problem mevcut. Mesela deep klasörünü yada türkçe dinliyorum diyelim akşam eve gelirken. Sabah açtığımda en baştaki arabesk klasöründe oluyor hep yani müzik kaldığı yerden devam etmiyor benim açmadığım bir ayar mı mevcut acaba ?

Sd kartta hiç öyle bir sorun ile karşılasmadim

bende de sd card var,son sarkida kaldigi yerden calmaya devam ediyor

Benim usbde kaldığı yerden devam ediyor. Farklı bi usb ile dene aynısı olursa sıkıntı araçtadır.

Aracımı aldığımdan beri usb den müzik dinliyorum fakat bir problem mevcut. Mesela deep klasörünü yada türkçe dinliyorum diyelim akşam eve gelirken. Sabah açtığımda en baştaki arabesk klasöründe oluyor hep yani müzik kaldığı yerden devam etmiyor benim açmadığım bir ayar mı mevcut acaba ?
Hocam bunun tek yolu sabah hangi klasörde açılmasını istiyorsanız alfabetik olarak en üst klasöre çıkarmanız gerek

örnek verecek olursak

arabesk,pop,yabancı ve türkü klasörleriniz var, ve yabancı klasörü en önce çalmasını istiyorsanız

1yabancı yada ayabancı

2pop yada bpop

3arabesk yada carabesk

4türkü yada dtürkü

saçma ama ben böyle çözüm buldum

şeklinde yapabilirsiniz, windowstaki alfabetik sıralamada ne gözüküyorsa öyle çalıyor, 

Bazen bıraktığınız , bezen en baştan alıyor bunu ben çözemedim, ama aracı stop etmeden üniteyi elle kapatırsanız , Aracı tekrar çalıştırdığınızda kaldığınız yerden devam ediyor.

Hem sd kartta hemde telefona bluetooth ile bağlanıp müzik dinlediğimde hep kaldığı yerden devam ediyor.

@EMİR teşekkürler dediğin gibi deneyeceğim. @Beşiktaş1903 Gayet mantıklı teşekkürler tavsiyeniz için. Yorumda bulunan herkese teşekkür ederim. :'(

Geri
Üst Alt