Görsel Park Desteği Kodlaması

murat644

Üye
İsim
Murat
Merhaba arkadaşlar, konuyu nereye açacağımı bilemedim ama herkese hayırlı günler dilerim.
Golf 7 2015 Midline Plus aracıma ön arka görsel destekli park sensörü yaptırdım, sorunsuz çalışmakta fakat direksiyonun döndüğü yönde sağa ve sola göre göstermemekte yani aşağıdaki gibi (foto 1)

FOTO 1:
optical-parking-sensors.jpg

Bunu aşağıdaki şekilde (FOTO 2) direksiyonun döndüğü yöne doğru da göstermesi için kodlama değişikliği mi yapmak lazım yoksa parça değişikliği de şart mı?
FOTO (2)
26_max.jpg

bence çok lazım bi özellik değil bende var ama dönersen çarparsın gibi bakmıyorum ona sadece gösteriyor.Kameralı olmadığı için çok ekstra birşey katmıyor.

bence çok lazım bi özellik değil bende var ama dönersen çarparsın gibi bakmıyorum ona sadece gösteriyor.Kameralı olmadığı için çok ekstra birşey katmıyor.
aynen burak hocam sadece görsellik olsun, hoş gözüküyor diye eklemeyi düşündüm açıkcası :) umarım olayı çözeriz

Dönüş için ne yazıkki kod ile olmuyor diye biliyorum

Dönüş için ne yazıkki kod ile olmuyor diye biliyorum
ama @yusuf hocam, arkadaşla beraber sipariş verdik aynı parçalar sonuçta, onunki farklı benimki farklı oldu :) ikisi de midline araçların,fakat farklı yerlerde montaj ve kodlama yapıldı. sanırım kod bu yüzden

Moderatör tarafında düzenlendi:
ama [mention=2]yusuf[/mention] hocam, arkadaşla beraber sipariş verdik aynı parçalar sonuçta, onunki farklı benimki farklı oldu [emoji4] ikisi de midline araçların,fakat farklı yerlerde montaj ve kodlama yapıldı. sanırım kod bu yüzden
Gelen modüller ile alakalı da olabilir

direksiyon hareketlerini standart 6.5 ekranda görebiliyorsunuz. iki araçta 5inch mi ?

direksiyon hareketlerini standart 6.5 ekranda görebiliyorsunuz. iki araçta 5inch mi ?
evet hocam 5 inch iki ekranda, modüllerimizde aynı. tek fak benimki foto 1 gibi çalışıyor diğer araç foto 2 deki gibi, anlayamadım vala

sizin aracınız 2015 model bluetooth olmayan mib 1 sanırım ? direksiyon hareketi çıkan araç kaç model ? mib 2 olabilir mi ? park sensör kodlaması bölümünü detaylı incelemek lazım belki aktif edilecek birşeyler vardır ..  Bu işi yapan istanbulda bir usta var ona yazdım az önce 5inchte gözükmez dedi :)

sizin aracınız 2015 model bluetooth olmayan mib 1 sanırım ? direksiyon hareketi çıkan araç kaç model ? mib 2 olabilir mi ? park sensör kodlaması bölümünü detaylı incelemek lazım belki aktif edilecek birşeyler vardır ..  Bu işi yapan istanbulda bir usta var ona yazdım az önce 5inchte gözükmez dedi :)
aynı model hocam mib kaç oldugunu nasıl anlarız donanım özelliklerinden görülür mü

benim aracım 2016 temmuz 15 de teslim almıstım. park sensorunde bende de aynı sekilde gorsel olarak olsun istiyorum ama yok. kodlama ile olabilecek bir durum mu?

benim aracım 2016 temmuz 15 de teslim almıstım. park sensorunde bende de aynı sekilde gorsel olarak olsun istiyorum ama yok. kodlama ile olabilecek bir durum mu?
Sonradan takılan sensor modülsuz olduğu için mümkün değil

Geri
Üst Alt