Golf mk7 replica far

Arın

Yeni Üye
İsim
Arın
Arkadaşlar merhaba 2gün önce yeni golf comfortline aldım ancak farlarından memnun değilim replica çit u led farlar varmış ancak ender elektronikle görüştüm Elektirik dalgalanması yapar elektirik beynini bozar dedi ithal elektronikle görüştüm oda elektirik dalgalanması yapmıycak şekilde üretiliyor diyor ben ne yapacağımı bilemiyorum konu ile bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Arkadaşlar çok teşşekürederim bende hemen alıcam

fiyatlardan da bahseder misiniz konu icerisinde? sanirim benim de mecburen farlari degistirmem gerekecek. yikamadan ve yagmurdan sonra pus oluyor. 

orjinal ledlerdemi pus oluyor?

led degil hocam. halojen farlar. Halojen cikma far bakiyorum da, sayet bu led fiyatlari uygunsa neden olmasin diye gecirdim aklimdan. 

(2014 TDI DSG comfortline) 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha önceleri u led ilanı 20 yi geçmezdi şimdi 244 ilan çıkıyor fiyatlar bayağı düşmüş 1500 lira ya kadar replika var. Acaba bunlar güvenilir ürünler mi? Alan kullanan oldu mu?

2017-03-10_22-56-13.jpg

led stoplardada ayni durum var,sanirim insanlar makyajli kasanin isik grubuna gecmek icin satiyor

Temmuz ayindan beri taiwan cift u led kullaniyorum aracimda.en ufak bi sorun yaşamadim.tavsiye ederim.

bende istiyorum fakat @DT engineer ile görüşmem ve servisten teyit almam sonucu elektrik aksamının garanti dışı kalacağını öğrendiğim için ne yazıkki vaz geçtim  s=s16

bende istiyorum fakat [mention=3054]DT engineer[/mention] ile görüşmem ve servisten teyit almam sonucu elektrik aksamının garanti dışı kalacağını öğrendiğim için ne yazıkki vaz geçtim 
Servis sizi yemiş hocam. Öyle biseye hakları yok

Geri
Üst Alt