İsim
Abdulkadir
Değerli Forum sakinleri. TR'de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim.

Artık otoyıkama, boyakoruma, Detaylı temizlik, göçük düzeltme gibi hizmetler veren, size en yakın Uygulama merkezini otomatik olarak bildiren ücretsiz bir mobil uygulama yaptım.

Henüz yeni bir uygulama olduğu için vakitle daha da gelişip içerik olarak dolgunlaşacaktır inşaellah.

Uygulama İOS için henüz denetim aşamasında. bir iki güne o da App store'da online olacaktır inşaellah.

Android için link burda: https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.apps.n207208728

İlgi ve alakanıza arz ederim :)  

Sevgi ve saygılarımla.

Detailing Burada2.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Abdulkadir Gülbahar Güzel insan, çalışkan insan Abdulkadir Üstadım yine bir ilk maşallah.

Ellerine Emeğine Sağlık diyorum ve Çok Faydalı bir uygulama olacağını düşünüyorum. Hemen indireyim biraz karıştırayım :)

Teşekkürler   :'(

@Abdulkadir Gülbahar Güzel insan, çalışkan insan Abdulkadir Üstadım yine bir ilk maşallah.

Ellerine Emeğine Sağlık diyorum ve Çok Faydalı bir uygulama olacağını düşünüyorum. Hemen indireyim biraz karıştırayım :)

Teşekkürler   :'(
Nasip eden Allah'a hamd olsun. İnşaellah faydalı olur, ve bu benim şevkimi arttırır. ASıl ben teşekkür ediyorum. :)

Abdülkadir hocam ellerine emeğine sağlık . Hayırlı olsun .

@Abdulkadir Gülbahar Hocam Selamlar, Öncelikle program için elinize sağlık indirdim ve yararlanmaya çalışacağım, Fakat Linke tıklamadan Play Store üzerinde arama sağladığımda programa ulaşamıyorum herhangi bir aksiyon alınması mı gerekiyor bu durum için ? 

[mention=2962]Abdulkadir Gülbahar[/mention] Hocam Selamlar, Öncelikle program için elinize sağlık indirdim ve yararlanmaya çalışacağım, Fakat Linke tıklamadan Play Store üzerinde arama sağladığımda programa ulaşamıyorum herhangi bir aksiyon alınması mı gerekiyor bu durum için ? 
Hocam öncelikle beğendiğinize sevindim. Enteresandır. Detailingburada (yani birleşik) veya Abdulkadir Gülbahar yazınca da çıkıyor. Google'A mail attım. Bakalım ....

Değerli Forum sakinleri. TR'de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim.
Artık otoyıkama, boyakoruma, Detaylı temizlik, göçük düzeltme gibi hizmetler veren, size en yakın Uygulama merkezini otomatik olarak bildiren ücretsiz bir mobil uygulama yaptım.
Henüz yeni bir uygulama olduğu için vakitle daha da gelişip içerik olarak dolgunlaşacaktır inşaellah.
 Uygulama İOS için henüz denetim aşamasında. bir iki güne o da App store'da online olacaktır inşaellah.
Android için link burda: https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.apps.n207208728
İlgi ve alakanıza arz ederim [emoji4] 
Sevgi ve saygılarımla.
/monthly_2017_03/58c19e6c5e5a0_DetailingBurada2.thumb.png.eb7ebffe24d14791717693958b51592b.png

iOS için bekliyorum, uygulama yayına açılınca haber verebilirseniz çok memnun olurum. Detailing olayına girişmek istiyorum ve kendime kaynak arıyorum inşallah yol gösterici olacaktır benim için.

iOS için bekliyorum, uygulama yayına açılınca haber verebilirseniz çok memnun olurum. Detailing olayına girişmek istiyorum ve kendime kaynak arıyorum inşallah yol gösterici olacaktır benim için.
Detailing Burada AppStore da online (nihayet) :)

Geri
Üst Alt