xxx

Hayirli olsun. Kazasız belasiz inşallah ?

Degerli hocam hayirli olsun, keyifle huzurla binmeniz dilegi ile. Merak ve heyecanla fotograflarinizi bekliyorum.

Merhaba Değerli Üstadlarım,

Bugün saat 17:00 civarı Sıfır 2016 Golf 7 Allstar TDI DSG aracı teslim aldım. Panaromik Cam ve Işık Görüş paketi ile karbon çelik grisi olarak.

Ben yaklaşık 2 senedir 2014 Alfa Romeo 1.6 Dizel 105 hp Manuel Giulietta aracı kullanıyorum. Son 1 ayda, 2016 Mercedes A180d AMG, 2016 BMW 116d, 2016 Fiat Egea gibi araçları kısa süreli kullanma imkanımda oldu.

90 km civarı yaptım ve şuan evdeyim, ilk izlenimlerimi maddeler olarak paylaşmak istedim siz sayın hocalarımla;

- Araçla 1 km gittikten sonra, son 2 senedir kamyonet kullanıyormuşum gibi bir his geldi

- Ben bir araçta bu kadar sessizlik ve bu kadar konfor olabileceğini tahmin etmezdim

- Bu aracın süspansiyonları inanılmaz konforlu. Alır almaz konfor için lastik havalarını 30 psi x 4 yaptım. Resmen bu aracın gidişine ve verdiği hisse aşık oldum. Giu'den sonra rüya gibi geldi

- Son aracımdan sonra o kadar sürüş açısı ve ferahlık fark ettiki kelimelerle sanırım tarif edemem 

- DSG ve Autohold manuel araçtan sonra efsane iyi geldi

- Golf'un her köşesi her kıvrımı iç dizaynı yani heryeri inanılmaz kalite hissi veriyor

- Gündüz Led farlarının duruşuna hayran oldum

- Jantlar bu kadar çekici olabilir, 4-5 dakika sadece jantlara baktım. Karbon çelik rengi ile Madrid jantlarım uyumu mükemmel bence

- Koltuklarım sarışı, rahatlığı ve güzelliği bu kadar olur yani

- Son 2 senedir Giulietta ile radyo ve müzik dinlemeyi resmen hayatımdan çıkarmışım onu farkettim çünkü sesi duyabilmek için ses seviyesini yarıya getirmem gerekiyordu zira motor, yol sesi çok fazla araç içine giriyordu. Golf'te en düşük yani 1.ci kademede ben radyo dinleyebildim ve buna inanamadım bir süre

- Bagajı önceki aracıma göre birazcık daha küçük ama umurumda değil açıkçası

- Golf'un arkasına oturduğumda, panaromik cam etkisiylede muazzam bir ferahlık hissettim. Önceki aracıma kim binse çok sıkıcı çok basık yorumu yapıyordu

- Ben son 2 senedir aracımda yolculuk ederken hiç anlamsız bir gülümsemeye kapılmamıştım. 90 km resmen sırıttım, niye bilmiyorum :)

Evet sayın hocalarım, çok daha fazla yazacak şey var ama sığdıramıyorum. Fotoğraf çekip paylaşacağım en kısa sürede bu sözüm.

Ben Giulietta ile şuanki eşim olan kadınla tanıştım, nişanlandım, Eskişehir-Ankara arası yolları aşındırdım, evlendim ve çocuğum oldu. Giulietta evet seninle çok anım oldu, çok güzel şeyler yaşadık ama bu Golf bir başka birşey hocam. Affet Giulietta ama saat 17:00'dan sonra çok maziye gömüldün. Senelerdir Golf'e olan ilgiye anlam veremez, aksine bu kadar yoğun övmelere irite olurdum ve inanmaz abartı olarak algılardım.

Fakat hocalarım, siz bence çok az bile söylemişsiniz....
Kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim.

Henüz yolun başındasınız daha çok gülerseniz :)

Kalın sağlıcakla @Fatih Süzer

@Fatih Süzer

Değerli Hocam

Tıpkı bir aşk şiiri okur gibi okudum yazdıklarınızı. 

İnsan aradıklarının  ve hayal ettiklerinden fazlasıyla karşılaştığında sarsılıyor. 

Beklentilerin üzerinde ve ötesinde bir  mühendislik bilgisi ile estetiğin uyumu.

Gerçek olduğunu kendi kendimin abartısı olmadığını daha önce hiç kimseden işitmediğim  ve hissetmediğim duygularla zihnim ve duygularımın bombardımana uğramasından anlıyorum.

Güzel günlerde kullanmanızı ve sevdiklerinizle keyfini sürmenizi dilerim.

Fatih Hocam aracınız Hayırlı olsun. İçten hissettiklerinizi bizlerle paylaşmanız çok hoşuma gitti. 

Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle  :'(

Merhaba Değerli Üstadlarım,

Bugün saat 17:00 civarı Sıfır 2016 Golf 7 Allstar TDI DSG aracı teslim aldım. Panaromik Cam ve Işık Görüş paketi ile karbon çelik grisi olarak.
Ben yaklaşık 2 senedir 2014 Alfa Romeo 1.6 Dizel 105 hp Manuel Giulietta aracı kullanıyorum. Son 1 ayda, 2016 Mercedes A180d AMG, 2016 BMW 116d, 2016 Fiat Egea gibi araçları kısa süreli kullanma imkanımda oldu.
90 km civarı yaptım ve şuan evdeyim, ilk izlenimlerimi maddeler olarak paylaşmak istedim siz sayın hocalarımla;
- Araçla 1 km gittikten sonra, son 2 senedir kamyonet kullanıyormuşum gibi bir his geldi
- Ben bir araçta bu kadar sessizlik ve bu kadar konfor olabileceğini tahmin etmezdim
- Bu aracın süspansiyonları inanılmaz konforlu. Alır almaz konfor için lastik havalarını 30 psi x 4 yaptım. Resmen bu aracın gidişine ve verdiği hisse aşık oldum. Giu'den sonra rüya gibi geldi
- Son aracımdan sonra o kadar sürüş açısı ve ferahlık fark ettiki kelimelerle sanırım tarif edemem 
- DSG ve Autohold manuel araçtan sonra efsane iyi geldi
- Golf'un her köşesi her kıvrımı iç dizaynı yani heryeri inanılmaz kalite hissi veriyor
- Gündüz Led farlarının duruşuna hayran oldum
- Jantlar bu kadar çekici olabilir, 4-5 dakika sadece jantlara baktım. Karbon çelik rengi ile Madrid jantlarım uyumu mükemmel bence
- Koltuklarım sarışı, rahatlığı ve güzelliği bu kadar olur yani
- Son 2 senedir Giulietta ile radyo ve müzik dinlemeyi resmen hayatımdan çıkarmışım onu farkettim çünkü sesi duyabilmek için ses seviyesini yarıya getirmem gerekiyordu zira motor, yol sesi çok fazla araç içine giriyordu. Golf'te en düşük yani 1.ci kademede ben radyo dinleyebildim ve buna inanamadım bir süre
- Bagajı önceki aracıma göre birazcık daha küçük ama umurumda değil açıkçası
- Golf'un arkasına oturduğumda, panaromik cam etkisiylede muazzam bir ferahlık hissettim. Önceki aracıma kim binse çok sıkıcı çok basık yorumu yapıyordu
- Ben son 2 senedir aracımda yolculuk ederken hiç anlamsız bir gülümsemeye kapılmamıştım. 90 km resmen sırıttım, niye bilmiyorum [emoji4]
Evet sayın hocalarım, çok daha fazla yazacak şey var ama sığdıramıyorum. Fotoğraf çekip paylaşacağım en kısa sürede bu sözüm.
Ben Giulietta ile şuanki eşim olan kadınla tanıştım, nişanlandım, Eskişehir-Ankara arası yolları aşındırdım, evlendim ve çocuğum oldu. Giulietta evet seninle çok anım oldu, çok güzel şeyler yaşadık ama bu Golf bir başka birşey hocam. Affet Giulietta ama saat 17:00'dan sonra çok maziye gömüldün. Senelerdir Golf'e olan ilgiye anlam veremez, aksine bu kadar yoğun övmelere irite olurdum ve inanmaz abartı olarak algılardım.
Fakat hocalarım, siz bence çok az bile söylemişsiniz....
Hayırlı uğurlu olsun hocam tekerinize taş değmesin ailemize yeni bir üye daha katıldı

Hayırlı Uğurlu Olsun.. Kazasız Belasız İnş :)

iyi gunlerde kullanin, kazasiz belasiz ciziksiz :)  

@Fatih Süzer Hayırlı olsun güzel günlerde binin...."Zamanla bu kalite hissine alışacaksınız ve sıradan gelecek lakin.ne zaman başka bir araca binerseniz yada kullanırsanız ozaman golfe bir kez daha hayran olacaksınız işte golf aşkı böyle bir şey ?

Hayırlı olsun kazasız belasız inş. 

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

Geri
Üst Alt