Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

Herhalde gelişme yok, cihazı alanda yok 
Fiyat düşmesini bekliyoruz hocam

Bende pusudayım haberiniz olsun
yusuf hocam bu cihazın çalışmayan hangi özellikleri olur sizce ?@yusuf

Selam arkadaslar,

Benimde takip ettiğim bir konu, bence Patrickle irtibatı iyi olan biri konussun, 5-6 kisiysek kesin alacak, bence bir indirim yapar. Cihazi ilk gordugumde 299 dolardi simdi 230 dolar seviyesinde. 180 dolar civarına cekerse alınabilir, malum artık vergisinide odemek durumundayiz.

Selam arkadaslar,
Benimde takip ettiğim bir konu, bence Patrickle irtibatı iyi olan biri konussun, 5-6 kisiysek kesin alacak, bence bir indirim yapar. Cihazi ilk gordugumde 299 dolardi simdi 230 dolar seviyesinde. 180 dolar civarına cekerse alınabilir, malum artık vergisinide odemek durumundayiz.
Hocam ben konuştum kendisi ile bol bol bekleyin dedi bana. Haber vereceğim buradan.

You can look and wait some days ( bende tacize başladım patrick i
)

avantajx de %5 iade var diye görmüştüm aliexpress den. bir indirim de patrick yapara alırız ancak ben şu aşağı göze usb çekilemezse almayı düşünmüyorum. kablolardan nefret ederim kullanmam carplay falan.

Hocam ne yaptın
indirim yapmaz artık . Hayırlı olsun. Ne kadar gümrük vergisi ödediniz?

@ravendi hocam montajını becerebilirsem kısa kısa inceleme yapacağım

@Beşiktaş1903 ne gümrüğü gümrükmümrük yok ,duymamış olalım 25 dolarlık bir parça bu :)

Serdar Hocam, @serdarrx

O fiyattan nasıl gösterdiğiniz, logosunu gördüğüm taşıma firması (ya da dengi bir firmaydı hatırlayamadım) ilk cihazı alırken benden yapılan ödemenin dekontunu istemişti. 75 Euro olan sınır içindeydi de, sıkıntı yaşamamıştım.

İyi günlerde kullanın.

Bu cihazla orjinal olarak herşeyi kullanabiliyormuyuz ,? Mfa ekraninda falan kayıp yaşanıyor mu ?

Geri
Üst Alt