Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

hocam 1200 tl mi istiyor carplayli 5inc cihaza? eger oyle oluyorsa ben o cihazi dusunebilirim sanirim [emoji4]
bendeki 5 inchi de satabilirim [emoji4]
Car play 6.5 için istiyor hocam. Yurt dışından 800 civarına alırsınız. Onlara fazladan o parayı vermeye değmez.

Car play 6.5 için istiyor hocam. Yurt dışından 800 civarına alırsınız. Onlara fazladan o parayı vermeye değmez.
aliexpresse dusmesini bekleyleim diyorsun yani hocam :)

ben de aradim Ender'i. 1250 tl istedi, bir tane varmis elinde sadece. montaj dahil fiyat.

aliexpresse dusmesini bekleyleim diyorsun yani hocam [emoji4]
ben de aradim Ender'i. 1250 tl istedi, bir tane varmis elinde sadece. montaj dahil fiyat.
Şahsen endere o parayı bayılmam. Muhtemelen olan cihaza o yazılımı attılar. Tuşların yeri de farklıdır. Ram falan da fazla değildir.

Şahsen endere o parayı bayılmam. Muhtemelen olan cihaza o yazılımı attılar. Tuşların yeri de farklıdır. Ram falan da fazla değildir.
Tabii haklisin hocam, o yazilim atma isini biz cozebilsek keske...

Ben de android çiyim. Carplay in mirrorlink e göre üstünlükleri var mı? Bir de neden inatla şu usb portunu öne koyuyorlar anlayabilmiş değilim

aliexpresse dusmesini bekleyleim diyorsun yani hocam :)

Elindeki Golf 6 içinmiş, 2 hafta sonra gelicekmiş ürünler, hem mirrorlink hem de carplay var. Patrick'te benzer ürünün Golf 6 versiyonunu Patrick 1154 TL'ye satıyor . Fiyat biraz yüksek geldi, başka satıcılardan bakmak gerekli.

https://tr.aliexpress.com/store/product/Carplay-RCD330-Plus-6-5-MIB-Radio-For-Golf-5-6-Jetta-CC-Tiguan-Passat/523203_32791999739.html?spm=2114.12010612.0.0.ZYARuk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar aklıma takılan birkaç soru var bu cihaz ile ilgili.

1. Cihaz üzerindeki etiketlerden,bu cihazın Desay üretimi olduğu belli değil  ve genel de noname ismi ile geçiyor, Desay üretimi ile arasında kalite farkı var mıdır?

2.Golf6 Cihaz resimleri videolarını incelediğim de , cihaz üzerinde Car menüsü yok görünüyor, Golf 7 cihazda var mı bu menü ? 

Arkadaşlar aklıma takılan birkaç soru var bu cihaz ile ilgili.

1. Cihaz üzerindeki etiketlerden,bu cihazın Desay üretimi olduğu belli değil  ve genel de noname ismi ile geçiyor, Desay üretimi ile arasında kalite farkı var mıdır?

2.Golf6 Cihaz resimleri videolarını incelediğim de , cihaz üzerinde Car menüsü yok görünüyor, Golf 7 cihazda var mı bu menü ? 
1. Yi bilmiyorum ama 

2. İçin, golf 6larda car menüsü yok Hocam orjinalde de.

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır sadece okuyucu olarak bu konuyu takip ediyordum, carplay görene kadar almiyicam dedim ve şimdi alma vakti geldi sanırım. Ben rusyaya sürekli gidip geliyorum bu cihazı alıp deneyeceğim. Hatta sonrasında isteyene de getirebilirim.

Burada verilen rus sayfası ile görüştüm, onlarda çinden sipariş geçiyorlarmış. Bir anlamı kalmadı.

Rusya VW forumlarında muhabbeti dönüyor bu cihazın ama orada da alıp kullanan daha pek yok sanırım, en iyisi biraz daha beklemek gibi.

Geri
Üst Alt