Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

warlike34

Yeni Üye
İsim
warlike34
Selamlar dostlar,

Bir çok kişi gibi ben de bluetoothsuz Golf 7'me aşağıdaki linkteki Aliexpress'ten aldığım Desay auto multimedia ünitesinden taktırdım.

Bluetooth desteğinden oldukça memnunum ancak CarPlay en çok istediğim özelliklerden bir tanesi.

Bu bahsettiğim CarPlayli cihaz, aliexpresste golf6lar için sunulmuş durumda: link

Google'da kısa bir araştırma sonucu bir rus sitesinde buldum uyumlu cihazı ama Türkiye ile pek ilgilenmiyorlar sanırım: link

Umuyorum yakın zamanda Aliexpress üzerinden bu cihazı satın alabiliriz.

rcd-330-plus-s-carplay-dlja-volkswagen-golf-7-passat-b8-octavia-a7 (1)-380x380.jpg

Haklısınız hocam ben de bu cihazı bekliyorum. Yakın zamanda gelir. İlk alanlardan olacağım.

Bunlarin az daha buyuk ekranlisi olsa 10 numara 5 yildiz olacak.

6.5 idare eder hocam. Benimki sattım ve bunu beklemeye başladım.

Aracımda bluetooth var ama 5inç ekranlı.Bu cihaz satılırsa alanlardan biride ben olurum.

bizdeki mevcut cihazlara (cin mali 6.5") da bi sofware update tarzi ile eklenebilir sanirim. Konuda uzman arkadaslar daha detayli fikirler paylasacaktir, ozellikle @yusuf hocamiz

Moderatör tarafında düzenlendi:
bizdeki mevcut cihazlara (cin mali 6.5") da bi sofware update tarzi ile eklenebilir sanirim. Konuda uzman arkadaslar daha detayli fikirler paylasacaktir, ozellikle@yusuf hocamiz
Hocam mümkün görünüyor. Önce bu şekilde olan bir tane almak lazım tabi.

hocam o software var mi ki internette? ben o ihtimali de degerlendirip arastirdim ama bulamadim. oyle bir sw mevcutsa, alalim bi 6.5

Acikcasi CarPlay kullanacagimi dusunmuyorum ancak neden olmasin? :)  Software islerinden cok anlamam ancak sanirim bizim aletlere carplay uygulanabilmesi icin birsekilde carplay'in buna once onay vermesi gerekiyor. Konu basligindaki resimde goruldugu uzere eger bu is Rusya'da yapilmis ise, dunyanin herhangi bir yerinde uretilen aletlerde de (hele ki Cin'den bahsediyoruz) bunun yapilacaginin kesin garantisi vardir diye inaniyorum. Bakalim zaman ne gosterecek. saygilar 

hocam o software var mi ki internette? ben o ihtimali de degerlendirip arastirdim ama bulamadim. oyle bir sw mevcutsa, alalim bi 6.5
Hocam önce car playli bir ekrandan yazılımı alıp bu ekrana atmak gerekecek. Zaman gösterir bunu da. Ender direk 300-500 ister bu işe:)

Siz bunu çok daha uygun bir yoldan halledersiniz@yusuf hocam size olan güvenimiz tam [emoji16]

Biraz önce ender ile konuştum , eline gelecekmiş haftaya, 1200 tl fiyat çekti . Keşke hem android hem car play uyumlu olsa o daha bomba olur. Android'çi olduğum için eski versiyonunu düşünüyorum şimdilik. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Biraz önce ender ile konuştum , eline gelecekmiş haftaya, 1200 tl fiyat çekti . Keşke hem android hem car play uyumlu olsa o daha bomba olur. Android'çi olduğum için eski versiyonunu düşünüyorum şimdilik. 
hocam 1200 tl mi istiyor carplayli 5inc cihaza? eger oyle oluyorsa ben o cihazi dusunebilirim sanirim :)
bendeki 5 inchi de satabilirim :)

Geri
Üst Alt