Sol soğuk sağ sıcak üflüyor?

mrslzn

Üye
İsim
Mürsel
Arkadaşlar bugün hava sıcak olduğu için klimayı açayım dedim, farkettim ki sol taraf kaça ayarlarsam ayarlayım o sıcaklıkta üflüyor. Ama sağ taraf sürekli sıcak üflüyor. 16 da yapsam 28 de yapsam hep aynı üflüyor. Baya rahatsız etti kullanamadık klimayı camları açmak zorunda kaldık. Netten resetleme yöntemi buldum denedim o da olmadı. Daha önce başına gelen var mı? Çözüm fikri olan?

Klimanın sağ tarafında bulunan Sync tuşuna basarsanız iki tarafa da aynı derecede üfler. 

Klimanın sağ tarafında bulunan Sync tuşuna basarsanız iki tarafa da aynı derecede üfler. 
Hocam onu biliyorum. İster Sync yapın ister ayrı ayrı yapın sıcaklıkları, sağ taraf sürekli sıcak üflüyor.

Başına gelen olursa sorunu bugün yaptırdım. Ankara da Erkan Elektrik var Erciyes işyerlerinin orada. 50 liraya halletti,torpidonun altındaki parçayı söküp oradaki dişli yerinden çıkmış onu taktı.

Başına gelen olursa sorunu bugün yaptırdım. Ankara da Erkan Elektrik var Erciyes işyerlerinin orada. 50 liraya halletti,torpidonun altındaki parçayı söküp oradaki dişli yerinden çıkmış onu taktı.
Konuyu yeni gördüm.
Cevap bulunmuş. Daha önceden de aynı sorunu yaşayan bir hocamız vardı. Sizinki ile aynı şekilde çözüm bulmuştu. Hatta servisin çok ciddi masraf çıkardığını hatırlıyorum. Geçmiş olsun.

Sevindiri haber uygun şekilde ve hızlı halledilmiş.

Çözümünü paylaştığınız için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt