Golf VII 1.2 Tsi Comfortline BMT (Tungsten'im)

forjust1day

Katılımcı Üye

İsim
Tuna
Herkese Selamlar 

Aracımı perşembe günü teslim aldım. Şuanda pek kullanma fırsatı bulamadım ancak istanbuldan tekirdağ geldim 170 km yol yaptım ve bu km bile ne kadar doğru bir karar verdiğimi gösterdi. Allah herkesin gölüne göre versin. Daha önce aracımdan bahsetmiştim.

Aracım  1.2 TSI 110 HP Comfortline 
Opsiyon olarak
Tungsten Gri
İç döşeme Titanyum Siyah
17" Dijon Alüminyum Alaşımlı Jantlar 225 45 R17 lastikler
Işık Görüş Paket (Kendiliğinden kararan dikiz aynası ,Yağmur sensörü, Far sensörü , coming-leaving home)
Sürüş Konfor Paket (Hız Sabitleyici , Ön-Arka Park Mesafe Sensörü)
Yer Sağlayan Stepne

Gelelim Fotoğraflarına :)  Bir maşallah alırım 

j8Y75g.jpg

0125kV.jpg

nRGqga.jpg

5gRO2M.jpg

ojzM9o.jpg

YD5GWa.jpg

qb2XPW.jpg

37R4Y4.jpg

YD5Gkz.jpg

ojzM7k.jpg

Aracınızı kazasız belasız kullanın.hoşgeldiniz

En sevdiğim renk, benimki refleks gri, 2. el aldım, bütçe ve temizlik olarak bu denk geldi. Ama tungsten gri olsun çok isterdim. Güle güle kullanın kazasız günlerde inşallah..

Masallah hocam.gulerek kullanin.benimde istedigim bu renkti,beyaz nasip oldu,

Hocam aracınız hayırlı olsun. aynı aracın aynı rengini bende 20 gün önce aldım?(Sıfır).

renk bazen çok hoşuma gidiyor. Bezense neden Pasifik mavi almadım diye düşünüyorum.? Güzel bi araç aldınız içiniz rahat olsun????

iyi günlerde kullanın , şahsi fikrime nazaran söylüyorum , günümüz fiyatlarındaki en mantıklı aracı almışsınız , kazasız mutlu sürüşler...

Hocam aracınız hayırlı olsun. aynı aracın aynı rengini bende 20 gün önce aldım?(Sıfır).

renk bazen çok hoşuma gidiyor. Bezense neden Pasifik mavi almadım diye düşünüyorum.? Güzel bi araç aldınız içiniz rahat olsun????
Valla ben Pasifik maviyi beğenmiyorum o yüzden kafamda hic bu rengi neden almadım diye soru işareti yok :D

Güle güle kullanın hayırlı olsun.

@forjust1day

Değerli Hocam 

Hayırlı olsun 

Comfortline ve ideal donanımda.

Sakıncası yoksa nereden ve kaça aldığınızı da öğrenebilir miyim?

Maşallah 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah Nazar değmesin güle güle kullanın kazasız belasız
Tekirdağ da mı oturuyorsunuz

Ok [emoji6] bende bu yaz full o tarafta olucam belki görüşürüz

Geri
Üst Alt