16"dover ile devam mı 17" mi

kaan

Yeni Üye
İsim
Kaan
Herkese iyi günler

2014 comfortline 1.2 tsi dsg pasifik mavi golfe sahibim.

araç üzerinde gelen hankook lastiklerim ömrünü tamamlamak üzere. Hazır yeni lastik alacağım için jantları da bir tık büyüterek 17" e geçmek istiyorum. Replikaya kesinlikle bulaşmam. 17" üzerine çıkmayı da düşünmüyorum.

pasifik maviye yakışan orjinal 17" jant ne önerrsiniz? İleride belki gti tampon alırım, buna da uyumlu olmalı

16" doverlerim pek hoşuma gitmiyor, araç da biraz fazla yüksek gibi duruyor. Janta vereceğim parayı acaba spor yay alsam biraz düşürsem arabayı 16" doverler ile nasıl durur?

Teşekkürler yorumlarınız için?

IMG_1939.JPG

Fotoğraf ters çıkmış nedense

Hocam 17 dijon bakın derim. Forumda da satan oluyor. Orjinal yaylarınızı da işin ehli bir yerde 2cm civarı bastırın. 250tl civarı basma maliyeti

Hocam 17 dijon bakın derim. Forumda da satan oluyor. Orjinal yaylarınızı da işin ehli bir yerde 2cm civarı bastırın. 250tl civarı basma maliyeti
Dijon standart olduğu için değer mi bilemiyorum ?

O zaman durban ile 18e geçiş yapın hocam.
Ben cms aldım 17 ye geçerken.
Cms lere baktım ama beğenemedim. Kusura bakmayın kararsızım çok, öneriniz için teşekkür ederim.

@kaan

18" düşünün derim hocam aracınız bambaşka bir havaya bürünür hem ilerde GTI tamponunuzlada daha gösterişli olur.

İlla 17" derseniz de Madrid janta bir bakmanızı öneririm. 

Buda @Ender Hocamın aracından Madrid-Pasifik kombinasyonu;

IMG_1724.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kaan

18" düşünün derim hocam aracınız bambaşka bir havaya bürünür hem ilerde GTI tamponunuzlada daha gösterişli olur.

İlla 17" derseniz de Madrid janta bir bakmanızı öneririm. 

Buda @Ender Hocamın aracından Madrid-Pasifik kombinasyonu;

Ekli dosyayı görüntüle 9650
madrid çok güzel ama orjinal 2.el bulmak nerdeyse imkansız..sıfır fiyatları da çok uçuk

madrid çok güzel ama orjinal 2.el bulmak nerdeyse imkansız..sıfır fiyatları da çok uçuk
Kaan Bey, geçtiğimiz hafta Ender Bey'den aldığım Madrid jantlarımı lastikçime bırakmak için gittiğimde onda da Madrid jant olduğunu gördüm. Hatta bana takıldı almadan önce bana neden sormadın diye. Ondaki Madrid'ler de orjinal ve çiziksiz işlemsizmiş. Jantları kendim gördüm inceledim ve gerçekten temizlerdi. Fiyat olarak 1700 diyordu. Eğer düşünürseniz görüşebilirim kendisiyle. İstanbul Ümraniye'de bu arada bahsettiğim jantlar.

17 düşünüyorsanız kesinlikle madrid. pasifik mavide çok iyi duruyor. bizzat kullanan biri olarak söylüyorum. günümüz jantları artık açık gri tonlardan siyah veya gun metal tonlara dönüş yaptı. 

4 jant lastik takımı için kargo parası ne kadar tutar tahmini? Hangi firma daha uygundur? Tavsiyeleriniz nedir

16" kışlık lastik, 17" yazlık lastik yapabilirsiniz. Tak çıkart yaparken jantlar çizilmez.

Geri
Üst Alt