Benim arabaya da nazar değmiş

cptmetin

Üye
İsim
Metin Dikbaş
Merhaba arkadaşlar. Bugün malesef park yerinden çıkarken saçma bir şekilde park etmiş kamyonun usulüne uygun olarak açmadığı/kilitlemediği kasa kapağına çarptım. Öncelikle hasarın sadece cama gelmesi beni sevindiriyor. Kasko bozulmadan cam yenilenecek. 

Kamyoncunun ters ve atarlı lafları çok sinirimi bozduğu için işi mahkemeye taşıma ve hasarı karşı tarafın sigortasına ödetme niyetindeyim. Aşağıda gördüğünüz resimlere göre daha önce böyle bir kazaya şahit ya da dahil oldunuz mu? Tramer sonucu nasıl olur acaba?

1.jpg

3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun Hocam. Allah daha büyüğünden korusun. Mahkeme olayına gelince ise ;Expertler bir çok detaya dikkat edecektir Aracınızı park ettiğiniz yer ve Kamyonetin park alanıda dahil olmak üzere yer işaretleri ve varsa kamera kaydı dolayısıyla azda olsa sizde hata bulunursa bu tramer kayıtlarında olacak aracınız kazaya karışmı gözükecek ve ileride alacağınız yeni kasko ve trafik sigortası poliçelerinde size maddi olarak olumsuz yansıyacaktır. Bunların hepsini düşünerekten bir karar verin. Şayet Kaskonuzdan hasarsızlık indirm korumalı hakkınız varsa hiç düşünmeyin KAsko değişimi gerçekleştirin ve daha fazlada kafanıza takmayın . Tekrardan geçmiş olsun Allah daha büyük kazalardan korusun .

Geçmiş olsun.ALLAH beterinden korusun hocam.

Kamyona giren çıkan yok, niye kamyoncu o şekilde davranmış ki anlam veremedim. Hasar gören sizin aracınız sonuçta. Geçmiş olsun bu arada.

Merhaba arkadaşlar. Bugün malesef park yerinden çıkarken saçma bir şekilde park etmiş kamyonun usulüne uygun olarak açmadığı/kilitlemediği kasa kapağına çarptım. Öncelikle hasarın sadece cama gelmesi beni sevindiriyor. Kasko bozulmadan cam yenilenecek. 

Kamyoncunun ters ve atarlı lafları çok sinirimi bozduğu için işi mahkemeye taşıma ve hasarı karşı tarafın sigortasına ödetme niyetindeyim. Aşağıda gördüğünüz resimlere göre daha önce böyle bir kazaya şahit ya da dahil oldunuz mu? Tramer sonucu nasıl olur acaba?
Değerli Hocam

Öncelikle geçmiş olsun. 

1. Park halinde duran bir araca çarpmak 

Veya

2. park manevrası yaparken bir araca çarpmak 

Asli kusur olarak biliyorum. 

Zaten kaskonuzun hasarsızlığını da bozmamış olacaksanız 

Dolayısıyla konuyu kapatın Hocam.

Nasılsa aracın karoserine zarar gelmemiş olduğu için değer kaybı da sözkonusu değil. 

Teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için. silvershadow hocamın dediği gibi en güzeli masrafsız çözüldüğüne sevinerek olayı kapatmak olacak. 

Herkese güvenli sürüşler diliyorum.

Geri
Üst Alt