Selamlar

Eakarsu

Üye
İsim
Akarsu
Merhaba, Ben de aranıza dün katıldım. Aracım Golf 7 1.6 TDI Highline İlk Defa VW alıyorum ve her serisi efsane olan Golf'e hayran kaldım gerçekten. Donanım açısında çok dolu bir araba. 

Araçtaki gizli özellikleri araştırdım dün akşam çok hoşuma gitti fakat daha önce VW sahibi olmadığım için nasıl yapılır nerde yapılır hiç bir fikrim yok. Bu Konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
GolfTutkusu ailesine hos geldiniz. Araciniz hayirli olsun guzel gunlerde kullanmanizi dilerim :)  Forumda cok faydali bilgiler bulacaginiza emin olabilirsiniz.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle binin.

Kodlamalar konusunda neredeyse her tuningci 50-100 hatta 150 tl ye kadar kodlama açar oldu.

Fakat Istanbul'da size ücretsiz yardımcı olabilecek abilerimiz, hocalarımız var.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle binin.

Kodlamalar konusunda neredeyse her tuningci 50-100 hatta 150 tl ye kadar kodlama açar oldu.

Fakat Istanbul'da size ücretsiz yardımcı olabilecek abilerimiz, hocalarımız var.
Teşekkürler, inşallah. 

Doğrudur fakat herkese de güvenemiyorum, aracın normal değerleriyle oynar, bilip bilmeden yanlış işlemler yapar diye çekiniyorum açıkçası. O yüzden iyi bilen birine ya da meraklısına yaptırma taraftarıyım. 

Tavsiyesi olan varsa ya da ben yaparım diyen varsa aramızda yardımlarını beklerim :)  

golf tutkusu dostlar arasına hoş geldiniz

bulunduğunuz ildeki arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır 

Tesekkurler.

Arkadaslar sormak istedigim bir konu daha var, eski aracimda 205/45/17 lastik vardi, yeni almistim. Bu golfte 225/45/17 var. Sizce uyum saglar mi eski lastiklerim? Taktirabilir miyim?

Merhabalar, hoşgeldiniz.
Aracınız hayırlı olsun öncelikle. Nerede ikamet ediyorsunuz? Gizli özellikler konusun da ona göre yardımcı olalım.
Tesekkurler. İstanbul Beylikduzu'de ikamet ediyorum.

@Eakarsu Hocam golftutkusu Doatları arasına Hoşgeldiniz . Aracınız hayırlı olsun Kazasız belasız kullanmanızı diliyorum.

Kodlama bölümümüzde tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. İyi forumlar diliyorum :)  

Not: Pasifik Mavi Candır  :'(

Ustadlar, aracimda 17" Dijon jant var. Eski aracima yeni lastik almistim, ebatlari 205/50/17. Takmam dogru olur mu?

Geri
Üst Alt