Golf 7'ye en çok yakışan jantlar?

34Golf44

Yeni Üye
İsim
İsmet
Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Bende de henüz sıfır 2 haftalık tungsten gri renkli golf7 var. Jantları değiştirmeyi düşünüyorum. Golf 7'ye en çok yakıştırdığınız jantların resimlerini ve isimlerini paylaşırsanız sevinirim.

Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Bende de henüz sıfır 2 haftalık tungsten gri renkli golf7 var. Jantları değiştirmeyi düşünüyorum. Golf 7'ye en çok yakıştırdığınız jantların resimlerini ve isimlerini paylaşırsanız sevinirim.
Durban

Fazla söze gerek yok.

Bu jantın ismini bilen var mı arkadaşlar?

IMG_6116.PNG

1. Sıraya Durban diyebilirim gerisinde ise R jantları olabilir benim görüşüm :)  

ben komforcuyum hocam en güzel jant senin jantlar hem tekerlekleri de yeni değiştin  :'(  durban ya da sarron bunların orjinalleri güzel öneririm

ben komforcuyum hocam en güzel jant senin jantlar hem tekerlekleri de yeni değiştin  :'(  durban ya da sarron bunların orjinalleri güzel öneririm
Arf Hocam tanışıyoruz sanırım :)  Ya WhatsApp grubu kapanınca buradaki dostlara soralım dedik?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@34Golf44 aynen continentalleri aldıkya size,elbette ki yanı whatsapp gurubu da pratik ama bura ömürlük yazdığın kaybolmuyor  :'(  

Bu jantın ismini bilen var mı arkadaşlar?

Ekli dosyayı görüntüle 9588
Aracınız hayırlı olsun. Resimdeki jantlar OZ Racing Leggera HLT 19" hatta 20" bile olabilir. Bende aracıma 18" liğini düşünüyorum en son 2 hafta önce 18" fiyat aldığımda 5700 liraya filan denk geliyordu.

En üstte güzel gözüküyor dediğiniz jantlar da Orjinal Golf Durban jantı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracınız hayırlı olsun. Resimdeki jantlar OZ Racing Leggera HLT 19" hatta 20" bile olabilir. Bende aracıma 18" liğini düşünüyorum en son 2 hafta önce 18" fiyat aldığımda 5700 liraya filan denk geliyordu.
Hocam jantları ben de çok beğeniyorum fakAt bu fiyatlar ne böyle çok değil mi ? Yurt dışından mı geliyor bu jantlar yoksa? 

Hocam jantları ben de çok beğeniyorum fakAt bu fiyatlar ne böyle çok değil mi ? Yurt dışından mı geliyor bu jantlar yoksa? 
@34Golf44 hocam yapılan uygulamalar orjinal olunca fiyat yüksek oluyor genelde bu yüzden replika (taklit) olanları tercih edenler çok. ama eğer yapılacaksa biz her zaman orjinal jant öneriyoruz o da tanesi en uygun bulabileceğiniz 1000 tl civarlarında 

18" Durban ve Serron

19" Pretoria

Geri
Üst Alt