Günbatımı kırmızı

Emrah hocam. Araclarin yüzü eskimeye yeni kasasi gelmeye yakin opsiyonlar degisir. Farkli paketlerle(elde ne varsa koy misali) son kez satmaya çalışırlar renk secenekleri azalir tek düze olmaya baslar. Golf 8 in habercisi bunlar.
ne  varsa koy sesli güldüm gerekiyorsa sat sat sat hocam :'(

@kimi-emd bizde ne diyelim üretimi durdurulmus nadide güzellikte golf 7.5 sahibinden çok temiz deriz zaten 8 çıkınca üranüs grinin üretimi durmayacakmı @yusuf hocama bi gönderme yapayım

@kimi-emd bizde ne diyelim üretimi durdurulmus nadide güzellikte golf 7.5 sahibinden çok temiz deriz zaten 8 çıkınca üranüs grinin üretimi durmayacakmı @yusuf hocama bi gönderme yapayım
Emrah hocam golf  her zaman albenisi olan bi araç cumhuriyet altını mübarek sen şimdi ilana koysan aracını 3-5 güne satar geçersin  8 çıkınca cebimizde paramız olursa çocuğu koyar geçeriz sonra da cıstak cıstak  gezeriz  inşallah :)

iyi akşamlar arkadaşlar golf sayfasında ve konfügratorde bu renk artık mevcut değil acaba siparişte verilebiliyor mu golf highline için. Ayrıca önceden hiç gözükmeyen oryx beyazı artık vw golf te gözüküyor artık o da highline sipraişte istenebiliyor mu ve fiyatı 1100 TL mi

iyi akşamlar arkadaşlar golf sayfasında ve konfügratorde bu renk artık mevcut değil acaba siparişte verilebiliyor mu golf highline için. Ayrıca önceden hiç gözükmeyen oryx beyazı artık vw golf te gözüküyor artık o da highline sipraişte istenebiliyor mu ve fiyatı 1100 TL mi
Değerli Hocam;

Oryx Beyazı 3100 TL hocam

ZdRjyo.jpg

7059129655b145857d4338abaa10c99b.jpg

Tatilde Günbatımını izlemek...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vw araç oluşturucu sayfasında Gün batımı kırmızı renk seçeneğini göremedim.

Artık sipariş verilemiyor mu?

@silvershadow

@Negatiwe degerli hocalarım bence makyaj göreceği için renk ve donanımları diskalifiye ettiklerini düşünüyorum bir gunbatımı sahibi olarak ilk üretimden kalkan olması hoşuma gitmedi yapıcak birşey yok kulanmaya devam golfleri öyle değilmi @kimi-emd @ansolak @jajaja Hocalarım

@Negatiwe serdar hocam cok teşekkür ederim zaaten 8 çıkınca 7 nin üretimini tamamen durduracaklar o yüzden keyfini çıkartıyorum her zaman?

@Negatiwe serdar hocam cok teşekkür ederim zaaten 8 çıkınca 7 nin üretimini tamamen durduracaklar o yüzden keyfini çıkartıyorum her zaman?
Emrah hocam almanya vw konfigüratörden kaldırmışlar.

Sona yaklaşıyoruz demek ki  X(

Zaten yaz da bitti

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Negatiwe@EMRAH ATTS   @silvershadow Saygıdeğer hocalarım küçük bir bilgi vereyim , kırmızı ton renkler otomotiv sektöründe tonajı ve parlaklığı zor ve stabil olmayan renkler olup ayrıca rotuş vb. uygulamaları , lokal işlemleri kalitesel olarak kesinlikle kabul etmeyen renklerdir. Paylaştığım resimlerden de anlayacağınız üzere bu tip renklerin ön kontrolleri renk kartları ile ayrıca renk ölçüm cihazları ile beraber yapılmaktadır .Fakat bu tip renklerde göz'e çok fazla güvenilmez , sebebi ise ,kartın iç kısmında beyazdan gri'ye geçiş , sarı'dan maviye geçiş hep tonajı eş değere yakın renklerdir  ama dikkat ederseniz kırmızı için geçiş gözlemlendiğinde işin içine pek alakalı olmayan yeşil girer , yani kafanızı karıştırmayı bırakayım , gün batımı kırmızı renginde VW rework maliyetlerinin üstüne çıkmaya , ton farklılıklarıyla çok fazla karşı karşıya kaldıysa rengi kaldırma kararı almıştır. Ayrıca boyanın kalkması arabanın üretilmeyeceği anlamına veya makyaj alacağı anlamına gelmez , eğer illa yeni renkler devreye girecekse tonlar ile yeni boyalar üretilir. ki ! Boyahanelerin ve boyama robotlarının dönüşüm maliyetleri çok fazla olmasın.

Bu arada küçük bilgi derken çenem düştü üzgünüm ,  son resimde el ile boyanmış rengin kart ile kontrolünü paylaştım , umarım faydalı bir bilgi oluşmuştur.

Ekli dosyayı görüntüle 6353

Ekli dosyayı görüntüle 6354

Ekli dosyayı görüntüle 6355

Ekli dosyayı görüntüle 6356

Geri
Üst Alt