Refleks Gümüş Gri

Yıl olmuş 2016! 18 janttan aşağı binmemek lazım ![emoji2]

Binmek gerekirse 17 Blade açar refleks gümüşü.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geneva da hoş olabilir reflex gümüş için, benim hoşuma giden jantlar arasında

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor Hocam geneva  boğar refleks gümüşü bence  bana kalırsa geneva kurşun gri gibi koyu  renklere çok yakışır 

aE4Yq2.jpg

Merhaba arkadaşlar, ben de forumdaki ilk mesajımı refleks gümüş golfümün fotoğrafını paylaşarak atmış olayım. Refleks gümüş konusunu görünce uzun süredir ilgiyle takip etiğim forumda ilk paylaşımımı yapma vaktinin geldiği düşündüm :)  madrid jantlarla almıştım 2015 kasımda, sonradan allstar donanımı çıkartıp ona eklediler. Ben madrid jantları çok yakıştırıyorum açıkçası, özellikle bu jantları seçmiştim. (gri gövde siyah tavan ve siyah ya da gri/siyah jantların hastasıyımdır). Daha önce hep siyah araç tercih ediyordum 2 tane siyah polo kullandım mesela, kirlenme ve kılcal çizikleri belli etme konusunda çok sıkıntı çekmiştim, refleks gümüş çok güzel gizliyor, tabi yıkamada gösterdiğimiz özen de golf olunca en üst seviyede oluyor o da ayrı :)

Ekli dosyayı görüntüle 7034

Ekli dosyayı görüntüle 7035

@golfiano

Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Refleks Gümüş maşallah pırıl pırıl...

Bana kalırsa park yeri de bir o kadar güzel. 

@golfiano hoşgeldiniz aramıza ben bu fotoğrafları sanki malum sarı sitede görmüştüm özellikle arkadan çekilmiş fotoğrafı iyi hatırlıyorum herhalde vazgeçtiniz satmaktan

konu ile de çok alakalı değil ama izleyeniniz olmuştur mutlaka aklıma geldikce bakıyorum arada  golf kapılarının sağlamlık testi gerçi video çekileceği zaman kuvvetlendirme yapılmıştır 

@golfiano Hayırlı olsun , hoşgeldiniz bu arada , aracınız gerçekten muazzam görünüyor.

@fcsrn hoşbulduk teşekkürler hocam.

@UĞUR_05 aracı ev aldığım için satmak zorundaydım ama ödemeler konusunda yıl sonuna kadar vakit kazandığım için fiyat düşürmeye gitmedim hiç de gönüllü değilim zaten ilan süresi bitmeden kaldırdım :)  Ancak atecanın ledleri yüzünden çocukluk halim olan golfümü satmayı tekrar düşünebilirim :)  haftasonu için yeni tiguan kiraladım onu deneyip, suv a geçiş yapmak tatmin eder mi onu görmek istiyorum, golf tadını alamayacağımdan eminim ama deneyip görelim dedim. 

@DoğanARABACI çok teşekkürler hocam.

@fcsrn hoşbulduk teşekkürler hocam.@UĞUR_05 aracı ev aldığım için satmak zorundaydım ama ödemeler konusunda yıl sonuna kadar vakit kazandığım için fiyat düşürmeye gitmedim hiç de gönüllü değilim zaten ilan süresi bitmeden kaldırdım [emoji4] Ancak atecanın ledleri yüzünden çocukluk halim olan golfümü satmayı tekrar düşünebilirim [emoji4] haftasonu için yeni tiguan kiraladım onu deneyip, suv a geçiş yapmak tatmin eder mi onu görmek istiyorum, golf tadını alamayacağımdan eminim ama deneyip görelim dedim. 

@DoğanARABACI çok teşekkürler hocam.
allah kimseyi dara dusurmesin tiguanda guzeldir aradiginiz konforu bulursunus insallah Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt