Tekirdağ'dan Selamlar

forjust1day

Katılımcı Üye

İsim
Tuna
Arkadaşlar herkese merhaba,

Aranıza tekirdağdan katılıyorum.  Seat leon 1.2 tsi 110hp Style aracımı sattım ve Golf 7 1.2 Tsi 110HP Comfortline  araç aldım Perşembe günü allah kısmet ederse teslim alacağım herkese iyi forumlar

Hocam aramıza hoş geldiniz iyi bir tercih yapmışsınız Allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin 

teslimden sonra iki aracınız arasındaki sürüş kalite ve konfor hakkındaki görüşlerinizi bekleriz bu başlık altında 

golftutkusu günler dilerim 

Aramıza hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun. İlk izlenimlerinizi bekliyoruz

Hosgeldiniz hocam.bendekide ayni arac gulerek kullanin.ziyadesiyle memnun olacaginizi dusunuyorum tabii asiri performans beklentiniz yoksa.. iyi forumlar.izlenimlerinizi bizimle paylasirsaniz memnun oluruz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam aramıza hoş geldiniz iyi bir tercih yapmışsınız Allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin 

teslimden sonra iki aracınız arasındaki sürüş kalite ve konfor hakkındaki görüşlerinizi bekleriz bu başlık altında 

golftutkusu günler dilerim 

Hoşbulduk :)   1 haftalık sürüş deneyiminden sonra elimden geldiğince yazmaya çalışırım :)

Aramıza hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun. İlk izlenimlerinizi bekliyoruz ;)
Teşekkürler :)

Hosgeldiniz hocam.bendekide ayni arac gulerek kullanin.ziyadesiyle memnun olacaginizi dusunuyorum tabii asiri performans beklentiniz yoksa.. iyi forumlar.izlenimlerinizi bizimle paylasirsaniz memnun oluruz..
Hoşbulduk hocam .  Aynı motora sahip seat leon kullandığım için performansını biliyorum özellikle memnun olduğum içinde golf 7 1.2 tsi aldım :)  

Geri
Üst Alt