Bir kez daha Golf'e aşık oldum Bir Maşallah'ınızı alırız ?

ALKAN90

Üye
İsim
MUSTAFA
1 ay önce golf ailesine jant konusunda sizlere danıştım çoğunlukla 18 inç jant tercihi aldım. Ama son anda 19 olarak kararımı değiştirdim ? pişman değilim aracımı sizlerle paylaşmak istedim bir kez daha aşık oldum. 19 inç jant 225 35 19 continaltel lastikler 45mm vogland spor yay

IMG_3646.JPG

IMG_3647.JPG

IMG_3625.JPG

IMG_3642.JPG

IMG_3400.JPG

IMG_3404.JPG

IMG_3635.JPG

IMG_3640.JPG

IMG_3641.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah Hocam Kazasız Belasız Kullanmanız dileğiyle :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rica ederiz Hocam iyi Forumlar dilerim :)  

Çok güzel jantlar.zaten favorimdir. Kaç paraya mal oldu? Lastik ve jantın fiyatını ayrı ayrı söyleyebilir misiniz?

Sent from my SM-N920C using GolfTutkusu mobile app

Hayırlı olsun araç ateş ediyor.17 den 19 a geçtiniz sanırım.Spor yay da eklenince konfor seviyesi nasıl etkilendi hocam?

Hayırlı olsun maaşallah. Jantı nerden aldınız konfor konusunda bilgilendirebilir misiniz?

Hayırlı olsun araç ateş ediyor.17 den 19 a geçtiniz sanırım.Spor yay da eklenince konfor seviyesi nasıl etkilendi hocam?
Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun evet 17 den 19 a geçtim aslında değişen çok abartılacak birşey olmadı desem yeridir üstat hani bazen çok abartmıyorlar ya o kadar değil belkide doğru spor yayı seçtiğim içindir. Tek sorun şu an çukurlar onada dikkat etmeye çalışıyorum :) Şu an arabamı zevk ile kullanıyorum. Tavsiye ederim

Hayırlı olsun maaşallah. Jantı nerden aldınız konfor konusunda bilgilendirebilir misiniz?
Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun sizinde gönlünüzce olsun Denizli'den aldım jantları Türkiye'nin her bir yerinde bulabilirsiniz Yen'i bir jant çünkü. Yay secenegini doğru yaparsanız bir sıkıntı olmaz öyle arkadaşlarımızın abartılacak şekilde konforu etkilemedi benim gözümde. Ben riski göze aldım ve çok mutluyum arabamla golf 7 yi şade bir şekilde cam başka bir hale getirdi tek sorunum şu an çukurlara daha dikkatli oluyorum.

Hayırlı olsun hocam.ALLAH kazasız belasız,ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.

Geri
Üst Alt