Arka Tavan Aydınlatma

tuzakcili

Yeni Üye
İsim
Oktay
Arkadaşlar merhaba,

Aracımda arka tavan LED aydınlatmaları ile ilgili bir sorunum var. Lambalar ön ve arka taraftaki açma-kapatma tuşlarından kapatsam bile gündüzleri de dahil olmak üzere sürekli yanmaktalar. Sebebi hakkında bi' fikri olan var mı acaba?

Hocam ön tarafta arkaları kontrol eden düğme var onu da kapatıyor musunuz

Ayrıca on sürücü tarafı açılınca arkalar da yanar

Evet hepsini kapalı konuma alıyorum arkadaşlar. Önler yanmıyorken de yanıyor arka taraftakiler. Tuşlar basılı değil hepsi aşağıya doğru olan pozisyondalar. @yusuf

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tuzakcili hocam şu an ezberimde değil ama ön tavan lambasının ordaki düğmelerden, arka kısımda olanlar arka lambaları kontrol ediyor. o düğmelerden kapanması lazım. 

Evet hepsini kapalı konuma alıyorum arkadaşlar. Önler yanmıyorken de yanıyor arka taraftakiler. Tuşlar basılı değil hepsi aşağıya doğru olan pozisyondalar. [mention=2]yusuf[/mention]
Hocam garanti varsa servise uğrayın derim. Muhtemelen tuş basılı kalmıştır. Garanti yok ise kendiniz kontrol edebilirsiniz

Arkadaşlar kusura bakmayın. Tuşlar düşündüğümün tam tersi yönde (basılı haldeyken kapalı) çalışıyormuş. Vaktinizi çaldığım için üzgünüm. Bu sabah hallettim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne demek hocam
sorunun çözülmesine sevindim.

Arkadaşlar kusura bakmayın. Tuşlar düşündüğümün tam tersi yönde (basılı haldeyken kapalı) çalışıyormuş. Vaktinizi çaldığım için üzgünüm. Bu sabah hallettim.
Estağfurullah Hocam 

Forumumuz bu tip meseleler için var

Geri
Üst Alt