R Logo Uygulaması Yardım

eakdal

Üye
İsim
Esat
Arkadaşlar selam, aliexpressden ön ızgaraya,  arkaya ve yanlara R logosu sipariş ettim ve geldi on ve arka. Ön vidalı zaten fakat arka ve yanları üzerindeki bantlar ilemi yapistirsam  yoksa boyaya zarar vermeyecek sağlam bir yapistirici varmi? Düşer diye korkuyorum özellikle yanlar pahalı biraz :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kapalı ve kuru ortamda yapıştırın. Yapıştıracağınız yerleri iyice temizleyin, toz ve ıslaklık kalmadığından emin olun. Sonrasında araçta yapıştıracağınız bölgeyi çakmakla ısıtın, ısı gitmeden logonuzu bantla yapıştırıp bastırın, 15-20 sn kadar bekleyin. Ben bu şekilde uyguladım bir problem yok. 

çakmak deil de kurutma makınası ıle ısıtmak daha iyi olur bence. çakmak zarar falan verebilir

Arkadaşlar selam, aliexpressden ön ızgaraya,  arkaya ve yanlara R logosu sipariş ettim ve geldi on ve arka. Ön vidalı zaten fakat arka ve yanları üzerindeki bantlar ilemi yapistirsam  yoksa boyaya zarar vermeyecek sağlam bir yapistirici varmi? Düşer diye korkuyorum özellikle yanlar pahalı biraz [emoji4] 
/monthly_2017_02/IMG_5485.thumb.JPG.3b4c232b36327fb2ff27f489559e0b36.JPG/monthly_2017_02/IMG_5517.thumb.JPG.c80baea85dffc1da35e0f1ada9f77164.JPG
Bunlardan mı hocam

Ekli dosyalar

• IMG_5485.JPG
    IMG_5485.JPG
    633 KB · Görüntüleme: 0
  • IMG_5517.JPG
    IMG_5517.JPG
    526.2 KB · Görüntüleme: 0
@DT Aynen hocam bunlardan, yakın on ve arka farklı saticilardan, arka daha küçük, kötü olurmu sizce? Kapalı alan AVM otoparkina giderimde, saç kurutma makinası kullanamam, çakmak boyaya zarar vermez umarım. Bunlar ürünler 20170216_213949.jpg

@DumanG Hocam kapalı ortam sart mi? Cakmak zarar verirmi boyaya? 

@DumanG Hocam kapalı ortam sart mi? Cakmak zarar verirmi boyaya? 
Kapalı ortam şart değil tabi ki, ama bekletmeyin en azından geri toz tutmasın sildiğiniz yer. Çakmakla ısıtmak derken sadece soğukluğu gitsin hocam, kaldı ki hemen soğur. Çakmakla biraz o bölgeyi sağ sol yaparak sabit şekilde bir yere tutmadan ısıtın, kaynatmayın :)  yapıştırın. Hiç birşey olmaz dediğim gibi yaparsanız.

@DT Aynen hocam bunlardan, yakın on ve arka farklı saticilardan, arka daha küçük, kötü olurmu sizce? Kapalı alan AVM otoparkina giderimde, saç kurutma makinası kullanamam, çakmak boyaya zarar vermez umarım. Bunlar ürünler 
img%5D%5Bimg%5D
/monthly_2017_02/20170216_213949.thumb.jpg.cb7db1fd13a91387fd0f66ca782e8e7a.jpg
3M yapıştırıcı var onun arkasında , hızlı bir şekilde yapıştırın , altı temiz ve düz olsun yeterki 20 Sn hazır , sökmek istediğinizde biraz sıcak su ısıtın plastiğe zarar vermeyecek şekilde ve sağlam ince bir misina ( olta ipi)
Diş temizler gibi arasına sokup ileri geri sürterek çıkartın

Malzemeyi araç içinde ısıtabilirsiniz. Ön konsol ile cam tarafına koyun kalorifer ısısını cama verin.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar aracı yıkamıştım zaten, çakmakla ısıtıp yapıştırdım, önüde ızgarayı söküp vidaladım. TDI'yı sökerken aptal gibi camsil sıkmadım direk plastikle altından ittirdim çizdim orayı biraz allahtan pasta cila yaptırıcam zaten. Sonuç bu...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Buda direksiyona ve arka logo içine yapmış olduğum uygulama, nasıl olmuş sizce? Orjinalinde altta kromda yok.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Böyle güzel araçlara halojen farları yakistirmiyorum. İlk fırsatta değişmek şart

@yusuf hocam bende değişmek istiyorum fakat xenon oldukça pahalı, önerilere açığım :)  Önerebileceğiniz ampül varmı? Farlar ve sisler için? 

Geri
Üst Alt