14 Yöne Manuel ayarlanabilen ergoActive Spor Sürücü Koltuğu

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
14 Yöne Manuel ayarlanabilen ergoActive Spor Sürücü Koltuğu

Opsiyonel donanım kodu: PB4

Tutarı: 1.172 TL. (Vergiler dahil)

Muafiyet ve Zorunluluklar: ....

ergoActive Koltuklar

*Bu koltuklar 14 yöne ayarlanabilir

*sürücü kısmı masaj fonksiyonlu

*Sürücü ve Yolcu kısmı ısıtmalı

* Kenarları suni deri ortası Newyork kumaş.

*Sadece Titan siyahı denen koyu gri renkte kumaş kısımlara, siyah renkte deriye sahiptir.

* Sürücü tarafında eşya çekmecesi bulunmaz.

* Kapı içleri ve kol dayama yerleri siyah deridir.

* Elektrik hafızalı değil manueldir.

1yMg4p.jpg

a52Gj5.jpg

2g89yj.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sırf masaj fonksiyonu var diye eklettim  ;D : :) Masaj fonksiyonunu kullanan arkadaşlar nasıl bu özellik yeterince tatmin edici mi?

eyo_men dedi:
Sırf masaj fonksiyonu var diye eklettim  ;D : :) Masaj fonksiyonunu kullanan arkadaşlar nasıl bu özellik yeterince tatmin edici mi?
B8 passat kullanmıştım koltuk masajının hiç tatmin edici oldugunu düşünmüyorum [emoji5]

eyo_men dedi:
Orhan Üstadım uzun yolda test etti beğendi diye hatırlıyorum.

Kendisine soralım hemen...

Ne dersiniz Orhan Üstadım?SATURNUS2015

SATURNUS2015 hocam çok teşekkür ederim bilgilendirme için, zaten çok da büyük bişey beklememek lazım fakat uzun yolda çok yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

SATURNUS2015 dedi:
hocam. fonksiyon titreşimli değil. alttan yukarıya doğru sanki yumruk baskısı yapıyormuş gibi seni hafif öne itiyor. çok tatmin edici değil ama neticede masaj yapıyor. 10 dakika sonra sanırım kendisi kapanıyor. ergonun vücüdu sarma şekli çok iyi bu sebeple masaj yaptığını hissediyorsunuz.

@silvershadow  teşekürler üstad.

Bu arada ergo koltuklarda kullanılan deri suni deri değil. Alman sitesinde kenarların Vienna Deri olduğu yazıyor. Almanya'da bu opsiyonun fiyatı 300 euro, tam deri Vienna deri opsiyonun fiyatı ise 1700 euro. Muhtemelen Volkswagen tanıtım amaçlı sadece bu kasaya mahsus ucuz tutuyor fiyatını. Golf 8'de bu opsiyon muhtemelen 1000 euro civarı olacaktır.

@yusuf

Hoş bulduk. Siteyi dışarıdan bir süredir takip ediyordum. O yüzden çok da yeni sayılmam.  ;)

Kesinlikle olmazsa olmaz bir opsiyon. Sadece ısıtmalı olması bile yeterli.

Sürücü koltuğu baldır desteğinin oradan hem sağ hemde sol tarafta dikişlerde açma var aracımda.Böyle sorunla karşılaşan varmı nasıl bir yol izleyeyim?

Geri
Üst Alt