GOLF 7 İÇİN KARARTILMIŞ CAMLARLA UYUMLU CAM FİLMİ HANGİSİ?

mirac1989

Yeni Üye
İsim
MİRAC
Arkadaşlar öncelikle herkese günaydın.GOLF 7 aracımın arka kapılarda orijinal karartılmış cam var.Bende öndeki kapılara da bunlarla uyumlu cam filmi yaptırmak istiyorum.Acaba tam renk uyumu sağlayan film var mı yoksa önle arkalar uyumlu olsun diye ikisine de mi film kaplatmalıyım? Birde önerebileceğiniz film markaları nelerdir ?

@mirac1989 ben aracıma sadece ön iki cama yaptırdım uyumsuzluk olmadı güzel de oldu. sanırım 1 numaraydı ama filmler siyah değil su yeşili.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanıyorum genelde Lumar kullanıyorlar Atr 20 yada 15'ti yanlış hatırlamıyorsam. Lumar bayisiyle görüştüğümde leon'daki uygulamayı göstermişti uyumlu duruyor. Direk bayilere gidip örneklere bakın derim. 

Karartılmış camlara açık ön camlara koyu film çekilerek denge bulunuyor.Örnek vermem gerekirse eski passatımızın karartılmış camlarını llumar atr35 ön camlara atr15 çekilmişti.Bir bütün gibi dengeli duruyordu.Filmi çekenin ustalığı önemli bu konuda.

Aldığımda serviste yaptırmıştım araç çıkmadan durum bu;

16711901_1316345975081672_7982028185532034102_n.jpg

lumar At35 en uyumlu olanı fakat bulmak hayli zor.

Cam filmi konusunda son karar nedir ? Cezası var mı ?

Cam filmi

MADDE 14 – (1) 107 sayılı BM/AEK Regülasyonu kapsamındaki araçlar hariç olmak üzere; M, N ve O kategorisi araçlarda cam filmi uygulaması yapılabilir. Anılan araçlara bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten altı ay sonra cam filmi takılması halinde, cam filmi ile ilgili uygulama Ek VI ve Ek XV’teki hükümlere uygun olmak zorundadır.

Benim aracimda 2015 de yapılan llumar marka cam filmi mevcut. Ama hangi çeşitleri kullanıldı hatırlamıyorum. Karartilmis arka camlarima 2 numara onlere 1 numara filme denk gelecek modeller uygulandı diye hatırlıyorum.

Bizim Muğladaki polisler ceza yazmak için sebep bulmaya çalışıyorlar. Cam filmi konusunda hazırlıklı olmak istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt