Kaskodan Mini Onarım hizmeti almalı mıyım ?

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostalrı;

Aracımda oluşan minik ama benim canımı sıkmaya yeterli olan bu hasarcıkları Kaskolarımızda bulunan  Mini Onarım Kapsamında  Auto King Servisinden ,Hizmet alıp almamak konusunda biraz karasız kaldım. El değmesi gerekiyor mu diye düşünüp dururken bunu sizlerle paylaşmak ve Siz Değerli Dostlarında  görüşünü almak istedim.Resimde Kırmızı alanla belirtmiş olduğum ön ve arka tamponda ki hafif sıyrıkların Lokal boyanması işlemi bir de sağ arka kapıdaki kuş gözü kadar olan hafif göçük için çalışma yapılması. Kasko Yanilemesi  6-7 Mart 2017 Dolayısıyla bikaç güne kadar karar vermem gerekiyor :)  

Evet Dostlar Sizce yaptırayım mı yoksa bırakayım kalsınlar mı? Görüşlerinizi bekliyorum selam ve saygılar  Ender Hoca :)  

WgBoy2.jpg

Buda işaretlenmemiş hali. Aradaki farkı daha net görmek açısından.

417934.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de eski arabamda sizin gibi düşünüp servis ve auto kinge gitmiştim. .Ama mini onarımın gerçekten de çok minik olduğunu anladım. .Anlaşılan mini onarımla sadece araba yıkatılabiliyor.  Siz yine de bir şansınızı deneyin. 

Kaliteli işçilik beklentim var yoksa hiç düşünmem zaten hocam :)  yorumunuz için Teşekkür ederim.

Ender hocam direk autoking'ten randevu alın çünkü çok ilginç çalışma prensipleri var :)  1 parça ve ufacık(cık) tabir edilen yerleri onarıyorlar. Zaten gittiğinizde ön görüşme yapıyor onaylanırsa işlem için randevu veriyorlar.

Ender hocam direk autoking'ten randevu alın çünkü çok ilginç çalışma prensipleri var :)  1 parça ve ufacık(cık) tabir edilen yerleri onarıyorlar. Zaten gittiğinizde ön görüşme yapıyor onaylanırsa işlem için randevu veriyorlar.
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. ön görüşme yaptık zaten. şimdi randevu almak kaldı sadece. bende önce sizlerin de görüşünü almak istedim :)  

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. ön görüşme yaptık zaten. şimdi randevu almak kaldı sadece. bende önce sizlerin de görüşünü almak istedim :)  
Rica ederim sayın hocam, Eğer yapıcaklarsa sağ arka çamurluk kısmı ve sol ön kısım daha fazla göze batıyor bunları yaptırın. Diğer kısımlara gerek olduğunu düşünmüyorum.

Rica ederim sayın hocam, Eğer yapıcaklarsa sağ arka çamurluk kısmı ve sol ön kısım daha fazla göze batıyor bunları yaptırın. Diğer kısımlara gerek olduğunu düşünmüyorum.
evet hocam ilk etapta göze batan o kısımlar. fakat hepsine yetecek hakkımın olduğu söylendi ve yapılırsa şayet hepsini birlikte yaptırmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Sizinki VDF kasko mu? eğer değilse, VDF kaskoda mini hasar limitleri nekadar bilen var mı?

Yakın zamanda Auto king de bu tip bir durum yaşayan varsa onların da tecrübeleri ışık tutacaktır. 

@Ender hocam tavsiye etmiyorum vicdanlı bir usta bulup cebinizden yaptırmanız daha güzel ve içimize sinecektir autoking para tuzağınadam akıllı işçilik yok anadolu yakasında isen güzel bir usta arkadaşımız var işçiliği iyi insanlığı on numara 

@Ender hocam tavsiye etmiyorum vicdanlı bir usta bulup cebinizden yaptırmanız daha güzel ve içimize sinecektir autoking para tuzağınadam akıllı işçilik yok anadolu yakasında isen güzel bir usta arkadaşımız var işçiliği iyi insanlığı on numara 
Trabzon neresi Anadolu yakası neresi :)  

Teşekkürler yorumunuz için. 

Kaliteli işçilik beklentim var yoksa hiç düşünmem zaten hocam :)  yorumunuz için Teşekkür ederim.
kaliteli işçilik bekliyorsan autokinge hiç bulaşma hocam. parası cebimizden çıkmadığından ,adamlar zaten bedava yapıyormuş gibi düşünüyorlar. yoğunluğuda ekleyince ortaya müthiş bir işçilik çıkıyor. 8D özellikle metalik renklerde renk tonunu tutturamıyorlar. benim eski aracın arka tamponunu ankara autokingde mini onarımdan lokal boyayacakken, komple boyamışlardı. buna rağmen renk tonunu tutturamamışlardı.  arka çamurluğu boyamadıklarına şükretmiştim. :)

en güzeli mini onarım işiyle uğraşan iyi bir ustaya cebinizden yaptırmanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim yorumunuz için :)  

Geri
Üst Alt