Kayan Led sinyal Hk.

kayan sinyal hakkında gördüm modül satılıyor türkiyede 200 tl fiyatı

Anladığım kadarıyla makyajlanmış Golf'ün arka led stoplarının bize uyup uymayacağı net değil sanırım. Oysaki içim gitmişti led farlara, umarım tatbik edecek bir formül bulunur. 
Kesinlikle uyacaktır
en fazla beyine kablo çekmek gerekir.

Arkadaşlar bu kayar Led olmasa da YouTube da dinamic led uygulamasını olarak video olan uygulamayı kendi aracima yaptım. Videosunu facebook ta golf fanclub kapalı grup var orada paylaştım ayrıca yasin arkadaşımızın aracına da uyguladık ve onun videosuna orada var. Ve bu izlediğiniz videolardan önce yapılmış bir uygulama. Hatta beyaz garaj yasin abiye kim yaptı nasıl yaptınız diye mesaj atmış. Yasin abi de vw club Erzincan sayfasının sahibi ali abi diyince daha dönüş yapmadılar ? Mersinden İbrahim Ergü yapalım bana da gönder abi dedi vs..

Gelelim uygulamaya modül hazırlayıp her iki stop a modül taktık. Ne arıza ışığı yakıyor ne de başka bişey. 

İsteyen olursa modulden gönderirim.

0532 377 33 23

Bu arada burası bizim kardeş sayfamız herturlu konuda herkese desteğe açığım çekinmeden arayabilirsiniz.

Arkadaşlar bu kayar Led olmasa da YouTube da dinamic led uygulamasını olarak video olan uygulamayı kendi aracima yaptım. Videosunu facebook ta golf fanclub kapalı grup var orada paylaştım ayrıca yasin arkadaşımızın aracına da uyguladık ve onun videosuna orada var. Ve bu izlediğiniz videolardan önce yapılmış bir uygulama. Hatta beyaz garaj yasin abiye kim yaptı nasıl yaptınız diye mesaj atmış. Yasin abi de vw club Erzincan sayfasının sahibi ali abi diyince daha dönüş yapmadılar ? Mersinden İbrahim Ergü yapalım bana da gönder abi dedi vs..
Gelelim uygulamaya modül hazırlayıp her iki stop a modül taktık. Ne arıza ışığı yakıyor ne de başka bişey. 
İsteyen olursa modulden gönderirim.
0532 377 33 23
Bu arada burası bizim kardeş sayfamız herturlu konuda herkese desteğe açığım çekinmeden arayabilirsiniz.
Keycha mi ne böyle bir kod var modül dediginiz bu olmasın. Video görebilir miyim?

@yusuf  50 TL hocam

@ali hocam Videodaki kayan led önce bagaj kapağındaki kısım yanıyor ardından diğer taraf yanıyor.Yavaşlatıp izledim herangi bir kayma efekti göremedim.Eger ledler bir bütün olarak yanmıyorsa dahi aşırı hızlı olmuş yavaşlatılması lazım

Bu modül garantiyi etkilermi @ali hocam montaj kolaymı benim buradaki sanayide pek iyi anılarım yokta güvenemiyorum bunlara

@yusuf  garantiyi etkilemiyor 

Buda kendi aracım 

Ayrıca arkadaşlar tamamen kayması için sekuentel olması lazım yani ya her bir Led e ayrı ayrı ulaşmanız gerekiyor yada 3 er li 4 er li Led gruplarını eklemeli animasyon yaparak kullanmanız gerekiyor. Stop un içi açılmadan en basit ve pratik ve ucuz yolu bu. Bende isterim tamamen kayarak hareket etsin ama bir Led stop gözdeçıkarmaya cesaret edemedim.

Ekli dosyayı görüntüle 20170219_163504.mp4

Bakın burada sizin dediğiniz gibi bir uygulama yaptık. Ama stop içi açıldı...

Ekli dosyayı görüntüle VID-20160318-WA0024.mp4

@stglfHocam bende led taktiracaktim servise sordum yeni kasanın led ini taktiririm beklerim dedim. Ama uyar mi bilemeyiz dedi cikmadan soketler farklı olabilir dedi nasıl yaptılarsa. Fiyatı 2500 olur bence olursa da. Ama arac satmak için uyumsuz yapmazlar inş. Insanlar kasa degistirsin diye uyumsuz da olabilir diye geliyor aklima
Zaten makyajda yaptıkları tek şey farları ve stopları değiştirmek  8D  Onu da satmak için büyük ihtimalle uyumsuz yaparlar.

Geri
Üst Alt