Kayan Led sinyal Hk.

stglf

Üye
İsim
Suat
Arkadaşlar merhaba,

vag.com için bende aracıma gerekli kodlamalara paylaşımlarınızdan yararlanarak başlayacağım, ancak istediğim şu arka led sinyallerin kayarak yanması, bununla ilgili bir başlık göremedim, nasıl yapabiliriz bunu acaba ?

Merhaba hocam sizin istediginiz sinyal maalesed kodlama ile yapilmiyor kodlama ile sadece ic ve dis sinyal sirayla yanip soner

@Yasin hocam yanıt için teşekkürler. keşke kodlama ile yapılabilse idi çok hoş bi özellik olurdu.. teknik olarak mevcut led stoplarımız üzerinde değişiklik yapılarak halledilirmi hiç bir fikrim yok ama. neyse sağlık olsun :)

@stglf bunun modülleri var fakat tam bu şekil yakmıyor sırasıyla sanıp sönüyo sadece ve o bile 200 euro, buna ise 1500 tl vermektense bekleyip makyajlı kasanın stop lambasını taktırmak daha mantıklı :)  

@ibrahim043 aynen dostum gördüm onu da, tabi o bizim istediğimiz gibi değil :)  hayalimizde yatan yukarıda ki video da olduğu gibi bişey olması :)  yoksa hiç değmez.. ayrıca söylediğin gibi makyajlı kasayı beklemek mantıklı olan..

@stglfHocam bende led taktiracaktim servise sordum yeni kasanın led ini taktiririm beklerim dedim. Ama uyar mi bilemeyiz dedi cikmadan soketler farklı olabilir dedi nasıl yaptılarsa. Fiyatı 2500 olur bence olursa da. Ama arac satmak için uyumsuz yapmazlar inş. Insanlar kasa degistirsin diye uyumsuz da olabilir diye geliyor aklima

Sinyalleri videodaki gibi yapmak mumkun.ancak orjinal stoplarla degil.

Bunun icin tasarlanan basit devreler mevcut zaten.ancak puf noktasi tek tek siralanmis led ve her led in bacagina baglanmasi gereken diyotlar..

Bu montaj icin de orjinal stoplarin sinyal içi kisimlarini bozmak ve bahsettigim led leri tek tek siralamak ve kayan led devresi modulunu baglamak gerek.(stoplarin camlarini da ayirmak gerektiginden,bugu yapma ihtimali de cabasi)

Az cok bilgim olmasina ragmen ben kendi stoplarimi bozmaya hem kiyamadim hem cesaret edemedim.ufak bi hata yeni stop almaniza sebebiyet verebilir.

Soylendigi gibi makyajli kasanin stoplari beklenebilir.ancak fiyatini da az cok hepimiz tahmin ediyoruz..

• Beğen
Tepkiler: SCC
Sinyalleri videodaki gibi yapmak mumkun.ancak orjinal stoplarla degil.

Bunun icin tasarlanan basit devreler mevcut zaten.ancak puf noktasi tek tek siralanmis led ve her led in bacagina baglanmasi gereken diyotlar..

Bu montaj icin de orjinal stoplarin sinyal içi kisimlarini bozmak ve bahsettigim led leri tek tek siralamak ve kayan led devresi modulunu baglamak gerek.(stoplarin camlarini da ayirmak gerektiginden,bugu yapma ihtimali de cabasi)

Az cok bilgim olmasina ragmen ben kendi stoplarimi bozmaya hem kiyamadim hem cesaret edemedim.ufak bi hata yeni stop almaniza sebebiyet verebilir.

Soylendigi gibi makyajli kasanin stoplari beklenebilir.ancak fiyatini da az cok hepimiz tahmin ediyoruz..
@Gtd_StyLe haklısın hocam, teknik olarak farkındayım aslında çok zor işlemler değil bunlar ama gözden çıkardığımız stoplarımız da yok.. :)  bekleyelim bakalım şu yeni kasayı :)

Bir arkadaşım ısrarle getir yaparız 1 günde diyor , ama benim custom işi kaldırıcak artık ne hevesim nede yüreğim kaldı :) Şimdi olmasa bile 1 yıl sonra kesin ledlerden birisi patlayacak :) O yüzden bulaşmamak en mantıklısı,Facelift stopları zaten harika gözüküyor alınabilir

Anladığım kadarıyla makyajlanmış Golf'ün arka led stoplarının bize uyup uymayacağı net değil sanırım. Oysaki içim gitmişti led farlara, umarım tatbik edecek bir formül bulunur. 

Geri
Üst Alt