halojen far

@ertemkardeş tam bekledigim konuyu actin bende 5 ay once aldim ayni aractan bende yaptirmayi düsünüyorum takipteyim.

@DT engineerkardes araba çok güzel olmuş masallah biz bunlardan yaptirmaya gittigimizde reprica mi istiyorum diyecez

@DT engineer Ledler le dolasiyorken far anahtarini auto da mi birakiyorsun. Yoksa kapali konumda kendisi mi yaniyor arac calisinca enginerr senide yorduk ama

@sarayutkubana servis deseydi sonra olmaz diye ekletirdim alırken siparis verdikten 20 gün sonra dedim olmaz iptal edilmesi lazım siparişin dediler. Bi o kadar daha beklemeyim dedim

@yusuf hocam şu farların gece performansını merak ediyorum birde normal kısalar yanarken hiç görmedim desem yeridir bi akşam müsait olduğunuzda aydınlatabilir misiniz? :)  

@yusuf hocam şu farların gece performansını merak ediyorum birde normal kısalar yanarken hiç görmedim desem yeridir bi akşam müsait olduğunuzda aydınlatabilir misiniz? [emoji4] 
Hocam aydınlatma halojenden iyi kesinlikle. 4.300 ya da 5000 ışık şiddeti tercih ediniz. 6000 falan maviye kaçar. Kaliteli bir xenon alırsanız aynı performansı veriye orjinal ile

@yusuf reel de bir kere gördüm bu farları muhtemelen 5-6k bandında bir ampul takılıydı ve inanılmaz sırıtıyordu. O yüzden gündemimden çıkarmıştım. Birde far yükseklik ayarı çalışıyor mu bu farlarda?

@yusuf@yusuf Hocam sizin araba middline mi farları niz ney u led se sonradan mi taktirdiniz

@yusuf reel de bir kere gördüm bu farları muhtemelen 5-6k bandında bir ampul takılıydı ve inanılmaz sırıtıyordu. O yüzden gündemimden çıkarmıştım. Birde far yükseklik ayarı çalışıyor mu bu farlarda?
Hocam 4.3 ve 5 k sırıtmaz. Manüel şekilde çalışmaya devam ediyor

@yusufne kadar oldu taktirali sıkıntı oldu mu hiç muayene de uyarı ışığı yaktı mi kaca tl ye mal oldu nerede taktirdiniz. orjinal gibi mi duruyo önerir misiniz aklımda hep bi de imkan varsa foto atarsanız 

@yusufne kadar oldu taktirali sıkıntı oldu mu hiç muayene de uyarı ışığı yaktı mi kaca tl ye mal oldu nerede taktirdiniz. orjinal gibi mi duruyo önerir misiniz aklımda hep bi de imkan varsa foto atarsanız 
Yukarıda foto var hocam. 1 yıl oldu aşağı yukarı. Yine olsa yine yaparım. Ben yurtdışından almıştım. Takması kolay soket sokete zaten

@yusufyurt dışı uzak Doğu mali mi genelde onlar çıkıyo nette

Orjinal halojen lere göre hocam az aydınlatıyor ve biraz önde kalıyor mesafe olarak ileriye gitmiyor çok

Geri
Üst Alt