halojen far

ertem

Üye
İsim
ertem
Iyi gunler 1.2 comfortline Halojen fari u led takma imkanı var mı.  Alırken servis de sonradan takilabilir dedi satış elemanı ama arastirdiktan ve servise sorduktan sonra imkanı yok dediler elektrik aksami komple yenilenir far yikama gerekli muayeneden geçemedi ve garanti dışı kalır dediler nette arastirinca çoğu kişi Taiwan mali uled takmış.  Sonradan taktiran arkadaş var mı sıkıntı oldu mu 

Iyi gunler 1.2 comfortline Halojen fari u led takma imkanı var mı.  Alırken servis de sonradan takilabilir dedi satış elemanı ama arastirdiktan ve servise sorduktan sonra imkanı yok dediler elektrik aksami komple yenilenir far yikama gerekli muayeneden geçemedi ve garanti dışı kalır dediler nette arastirinca çoğu kişi Taiwan mali uled takmış.  Sonradan taktiran arkadaş var mı sıkıntı oldu mu 
Hocam bende de replika mevcut. İmkan varsa replika takın.

e4a292b1f718fd26bd5f7643d9730ecf.jpg

Peki replika u led muayeneden sorunsuz geçiyormu?

@yusufcevabin için teşekkür ederim yusuf replika dediğiniz farlar halojen mi oluyor. Sıkıntı değil benim için halojen olmasi önemli olanı gündüz ledli olsun. Ne kadar süre oldu kullanali herhangi bi sıkıntı çıktı mı aracda 

Sağolasın halojen le geçiyorsa sıkıntı yok. Araca bi sıkıntısı var mı peki sonuçta yine halojen ampul olunca

/monthly_2017_02/IMG_5734.thumb.JPG.cb06553f668e088663af19c275340ded.JPG

Bende Yen'i taktırdım , inşallah bir problem çıkmaz

Ekli dosyalar

• IMG_5734.JPG
    IMG_5734.JPG
    564 KB · Görüntüleme: 0
Maşallah çok güzel olmuş kardeşim. Nerede kaca yaptirdin uyarı ışığı yandı mi muayene için bişey dediler mi. Ampuller zenon mu halojen mi bende düşünüyorum daha arac 5 aylik garanti dışı kalmasın diyorum bi yandan

Hocam bu ürünler ortalama 1800 lira civarında montajıda basit sök tak, yalnız ampulsüz satılıyor kendiniz almanız gerekli. Benim deneyim ettiğim tek sıkıntı buğu yapıyor bazen ama geçici buğu yani pek sorun değil onun haricinde muayeneden geçer ama üstüne halojen ampul takarsınız gitmeden önce.

Merhaba hocam , uyarı ışığı yakmadı , Philips zenon var 2400 taksitli, garanti Dışı sadece elektrik aksam kalır garantilim bir durum olacağını zannetmiyorum

@DT engineer tsk ederim kardeşim benim sen memnun musun görünüş ve işlev olarak muayene zamanı nasıl yapacaksın. Gece u led led ler yanıyor mu

@DT engineer tsk ederim kardeşim benim sen memnun musun görünüş ve işlev olarak muayene zamanı nasıl yapacaksın. Gece u led led ler yanıyor mu
Gece gündüz her zaman uled ler ile geziyorum sadece ışıksız yollarsa normal farları açıyorum hocam , yağmurda ve karanlık yollarda , orjinal ler kadar iyi aydınlatmıyor maalesef

Gece gündüz her zaman uled ler ile geziyorum sadece ışıksız yollarsa normal farları açıyorum hocam , yağmurda ve karanlık yollarda , orjinal ler kadar iyi aydınlatmıyor maalesef
Orjinaller kadar iyi aydınlatmıyor derken orjinal bixenondanmı yoksa orjinal halojenlerdenmi? Yağmurda neyse normal xenonlarda çok başarılı değilde 6000k falan takılınca,karanlıkta öyle demeniz şaşırttı eğer halojene göre konuşuyorsanız

Geri
Üst Alt