Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba. 

Çok sevdiğim gözüm gibi baktığım aracımı ev almam sebebiyle satılığa çıkarmış bulunuyorum. 

Siteden talip olan arkadaşlar olursa fiyatta biraz yardımcı olabilirim. 

Malum site ilan no: 399049229

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, yarchi yazdı:

Arkadaşlar merhaba. 

Çok sevdiğim gözüm gibi baktığım aracımı ev almam sebebiyle satılığa çıkarmış bulunuyorum. 

Hayırlı olsun, fiyatı güncellemenizi öneririm. 2016 ocakta sizin aracın  sıfırını 80 bin tl ye aldık ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, yarchi yazdı:

Arkadaşlar merhaba. 

Allah hayırlı satışlar versin hocam. Ev için satmak en güzel sebeplerden biri Hayırlısı olsun hakkınızda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, golfaşkı yazdı:

Hayırlı olsun, fiyatı güncellemenizi öneririm. 2016 ocakta sizin aracın  sıfırını 80 bin tl ye aldık ;)

Teşekkür ederim hocam. Yalnız şimdiki sıfır araç fiyatları belli, 2016 ocaktaki euro kuru ve bugünkü kur belli. 2016 ocakta 80.000 TL eden araç bugün hiç zamlara bakılmazsa 94.000 ediyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Beşiktaş1903 @fcsrn @ender hocalarım teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yarchi
Hayırlı satışlar.
Yeni ev de hsyırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, yarchi yazdı:

Arkadaşlar merhaba. 

Hocam hayırlı olsun 

Neden buraya da bir ilan oluştur muyorsunuz?

Binlerce ziyaretçi uğruyor. 

Bakarsınız forumdan almak isteyen çıkar. 

Dilerim simsarların elinden almak yerine aracına tutkuyla bağlı olanlardan almayı tercih eder bilinçli alıcılar da...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de ev almak için Temmuz ayında ayrıldım Golfümle. Şuan 2010 Corsam var. Hergün Golf ilanlarını tarıyorum. Golfümü mumla arıyorum. [emoji22]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, silvershadow yazdı:

Hocam hayırlı olsun 

Neden buraya da bir ilan oluştur muyorsunuz?

Binlerce ziyaretçi uğruyor. 

Bakarsınız forumdan almak isteyen çıkar. 

Dilerim simsarların elinden almak yerine aracına tutkuyla bağlı olanlardan almayı tercih eder bilinçli alıcılar da...

59 dakika önce, Olcay yazdı:

Ben de ev almak için Temmuz ayında ayrıldım Golfümle. Şuan 2010 Corsam var. Hergün Golf ilanlarını tarıyorum. Golfümü mumla arıyorum. emoji22.png

Teşekkür ederim hocam. Ayrılmak zor olacak ilerde durumları toparlayınca inş. Bir daha almak kısmet olur. ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 2/12/2017 at 21:54, yarchi yazdı:

Arkadaşlar merhaba. 

Çok iyiymiş kuzu, alana satana hayırlı olsun. Daha iyileri nasip olur inşallah. Eviniz de hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı:  Bagaj Açma Mandalı
      Detaylar:  2019 Golf'ten sökülmüştür, Golf 7-7,5 ile uyumlu olduğu gibi bildiğim kadarıyla Passat B8 ile de uyumludur.
      Parça Kodu: 5G6827469F
      Cüzi pazarlık payı vardır.
      İlan Linki: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-volkswagen-bagaj-acma-mandali-5g6827469f-768237892/detay
      Fiyat: 290 TL 250 TL
      Fotoğraf:  

• Yazan: armando
      Arkadaşlar Merhaba;
      1sene önce almış olduğum eibach TDI 5cm lik yaylarımı orjinal yay ile takas veya satıyorum. 1200tl civarında almıştım fakat kullandığım için rakamı uygun tutmaya çalıştım,tabiki burada ki amaç para kazanmak değil,herkezin işi görülsün 

Ürün Adı:  Spor Yay
      Detaylar:  TDI 5cm
      Fiyat:  650
      Fotoğraf:  

• Yazan: Okan Şen
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel detaylı bilgiler:  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-garantili-plusact-plusu-led-plusdsg-pluscamtavan-pluskoltuk-isitma-plusapp-cont-plusg,grs-756922135/detay/
      Boya ve değişen:  YOK
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: Alprsln1905
      Kendi uzerinde gelen ufak dokunmatik ekran hiçbir işe yaramıyor ve bu kadar para verilmisken bu araçlara en azından Bluetooth olması gerekirdi. İnternerten araştırdığımda rcd 330 kodlu multimedya sistemini gördüm. ayrıca bu cihazların hepsinde farklı özellikler var birinde Apple carplay var birinde Android MirrorLink birinde Türkçe dil varken birinde yok vs. Kafam karıştı kısacası. Kullananlar mevcut mudur forumda? Memnuniyet durumu nedir? Ne tavsiye edersiniz kısacası? Konuyu yanlış yere actiysam kusura bakmayın ilk konum. Teşekkürler
    • Yazan: Okan Şen
      Ürün Adı:  DİJON JANT 
      Detaylar:  LASTİKLER PETLASTIR SIFIR FİYATI 1416 TL DİR 5/6 BİN YAPILMAMIŞTIR . JANTLAR 2016 MODEL ARACIMIN ÜZERİNDEDİR TEMİZDİRLER İSTEGE GÖRE SÖKÜLÜCEKTİR.
      CİDDİ ALICIYI FİYATTA ÜZMEM.
      Konum İletişim :  İSTANBUL / ATAŞEHİR 
      Fiyat:  3500
      TEL:  (0530 882 01 49)

• Yeni Oluştur...