Golf 7 çocuk kilidi

Csc44

Yeni Üye
İsim
Serdar
Merhabalar, yeni bir golf sahibiyim henuz 750 km de bekledigimden dusundugumden cok daha memnun kaldim daha simdiden. Fakat ne yaptiysam cocuk kilidini bulup kapilari iceriden kitleyemedim ve aynalari otomatik katlanir diye biliyorum bu ozelligide kullanamadim ayrica geri vitese takinca aynalar yere baksin modunu aciyorum o da calismiyor yardimci olursaniz sevinirim

Saygilar selamlaarr...

Hocam hayırlı uğurlu olsun aracını güzel günlerde kullanın. Çocuk kilidi için içeriden açılmasını istemediğiz kapını içinden kontak anahtarıyla manuel olarak kilit fonksiyonunu aktif etmeniz gerekiyor. Kapıyı açtığınız zaman bunu görebilirsiniz. Aynalarınızın katlanma özelliğini ayarlardan yapabilirsiniz. Eğer katlanma özelliğinden emin değilseniz ayna ayarı yapılan sol kapıdaki kontrol düğmesi üzerinde küçük bir şekille kavisli bir ok bulunmalıdır. Aracınız Highline ise zaten vardır değilse belki opsiyonel olarak eklenmiş olabilir söylediğim yere bakarak emin olabilirsiniz. Sağ aynanın inmesi için kontrol düğmesini R fonksiyonuna getirip dilediğiniz eğim pozisyonunu belirleyin. Araç ayarlarından da bu özellik aktif edilmiş durumdaysa şayet bundan sonra ayna pozisyonu R de iken geri vitese taktığınızda ayna iner ile vitese takınca hemen düzelmez hareket edip otomatik kilitlenmeyle ya da kontak kapatılınca ayna eski konumuna otomatik geri döner. Umarım yardımcı olabilmişimdir.    

@Csc44

Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Çocuk kilidi için görsel destek bu alttaki linkte.

Geri vitese takıldığında sağ aynanın kaldırım seviyesine eğilmesi için 

@Csc44 Golftutkusu Dostları arasına Hoşgeldiniz. Aracınız Hayırlı olsun :)  

Geri
Üst Alt