Leaving home çalışmıyor

İsim
Gökhan
Dostlar 2 gün önce aracımı yıkattım. Farlar sürekli auto konumundaydı yıkayan 0 konumuna getirmiş. Bugün leaving home özelliğinin çalışmadığını farkettim. Farlar auto konumunda coming home çalışıyor ancak diğerinde farlar yanmıyor. Ayarlardan süreleri değiştirdim düzelmedi. Ne yapmam gerekli

@Turkishkhan sayın hocam eskiden sürekli yanıyormuydu ki ? bence yanmıyordu aracınıza kodlama yapmadıysanız aracınızı park etmeden 1 kez selektör yapmazsanız leaving home özelliğiniz çalışmaz bunun ayarla alakası yoktur.lakin far anahtarı auto konumunda olmalıdır. diye bildiğimi düşünüyorum  :mad:

@Turkishkhan sayın hocam eskiden sürekli yanıyormuydu ki ? bence yanmıyordu aracınıza kodlama yapmadıysanız aracınızı park etmeden 1 kez selektör yapmazsanız leaving home özelliğiniz çalışmaz bunun ayarla alakası yoktur.lakin far anahtarı auto konumunda olmalıdır. diye bildiğimi düşünüyorum  :mad:
bende calismiyor diye üzülüyordum  aynen kapiyi açmadan sellektör atiyorum 1 sefer :)  

Leaving home özelliği içi far anahtarının auto konumunda durması gerekir. Akşam yeterli karanlıkta kumandadan aracınızı açtığınızda farların yanması gerekir bu durumda. 

Far anahtarı auto da ve gece olmasına rağmen mi çalışmıyor leaving home. 

Leaving home özelliği içi far anahtarının auto konumunda durması gerekir. Akşam yeterli karanlıkta kumandadan aracınızı açtığınızda farların yanması gerekir bu durumda. 

Far anahtarı auto da ve gece olmasına rağmen mi çalışmıyor leaving home. 
Far anahtarı auto konumunda ve gece olmasına rağmen yanmıyor hocam leaving home @arfkync hocam eskiden yanıyordu sanki 

Merhaba, bende çalışmıyor diye aracı aldığım yere gittim son gelen araçlarda aracı park ettikten sonra Kotağı kapatıp, far düğmesi auto da olacak, çıkardığınızda uzun ları bir defa yakıp bıraktığınızda devreye girdiğini söylediler, öylede oluyormuş.
iyi forumlar...

Merhaba, bende çalışmıyor diye aracı aldığım yere gittim son gelen araçlarda aracı park ettikten sonra Kotağı kapatıp, far düğmesi auto da olacak, çıkardığınızda uzun ları bir defa yakıp bıraktığınızda devreye girdiğini söylediler, öylede oluyormuş.
iyi forumlar...
Aracin orijinali bu sekilde kodlandigi icindir ben kendi aracimda kodlamayi degistirdim selektor yapmaya gerek kalmiyor aksam stop edip kapiyi actigimda otomatik olarak yaniyor sayin hocam

Aracin orijinali bu sekilde kodlandigi icindir ben kendi aracimda kodlamayi degistirdim selektor yapmaya gerek kalmiyor aksam stop edip kapiyi actigimda otomatik olarak yaniyor sayin hocam
Eyvallah #m.duran

@m.duran evet hocam kasım 2016 trafiğe çıkışlı golf 7 aracım. arıza olmasında 
Ariza olacak bir durum oldugunu sanmiyorum fakat sunlari deneyebilirsin media uzerinden arac ayarlari ordan fabrika ayarlari ve isik ayarlarino secip reset atabilirsin. Birde aklima su geldi benimde basima aracimda vag'la alakali calisirken uzun sure calismadan kontak acik kalmisti ve aku degeri mfa ekraninda gosterir yuzde 70 e dusmustu ve cominghome leawinghome devre disi kaldi yaklasik 30-40 km araci kullandim ancak aku degeri yuzdeyuz oldu ve tekrar devreye girdi bu ozellikler

Selamlar belki konuyu hortlatacağım ama benim aracım da Golf7 2017 model birkaç gün öncesine kadar araca yaklaştığımda anahtardan açma tuşuna bastığımda ön ledler yanardı, far düğmesi hep auto konumunda idi. Şimdi farlar yanmıyor. Söylendiği şekilde sellektör yapınca bir kereye mahsus yanıyor, tekrar inip binince yanmıyor, media ekranında coming home ve leaving home açık-aktif. Anlayamadım bu durumu. Daha önce yandığından adım gibi eminim ama şimdi yanmıyor.

Geri
Üst Alt