İşte Benim Golf'üm

öncelikle güle güle kullanın @Negatiwe ..

Mevlam kazasız belasız gunlerde nasip eylesin

cimcime golf ü sahiplenmiş resmen:)

büyüyünce gösterirsiniz bence bi yerde saklamak lazım

tekrar hayırlı olsun

mrvolkan dedi:
öncelikle güle güle kullanın @Negatiwe ..

Mevlam kazasız belasız gunlerde nasip eylesin

cimcime golf ü sahiplenmiş resmen:)

büyüyünce gösterirsiniz bence bi yerde saklamak lazım

tekrar hayırlı olsun
Amin çok teşekkürler Volkan hocam  :'(

Her yıl 1 ay Çeşme'deyim sizinle denk gelememek üzdü fotoğraflar çok güzel.

Geçen yıkadıktan sonra sahilde bizimkiyle gezineyim biraz dedim, manzara da güzel çıkmış ;)

AgOE1p.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn eyvallah teşekkür ederim...

Hatta bir iki tane daha şöyle güzel çıkan resim paylaşayım :D

1196_1a04b5a04cb7e6fefc2128e22a70a1a43b0adee5.jpg

1198_6d9ec732faaa0a430cda3f238c607fcd3d838c01.jpg

@fatihan Maşallah yakışıklıya... :'(

Cahilliğime verin golf yazısı photoshop mu?

Umut dedi:

Teşekkürler, sağolun. çok güldüm umut hocam:) onu ben yazdım, resimden bir direk ve insanları sildim, öyle bi golf yazayım reklamlarda olurya asfalta yazılmış gibi:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
fatihan dedi:

Teşekkürler, sağolun. çok güldüm umut hocam:) onu ben yazdım, resimden bir direk ve insanları sildim, öyle bi golf yazayım reklamlarda olurya asfalta yazılmış gibi:)

Neyse bu da bana tecrübe oldu,bizim gençliğimizde yoktu böyle şeyler... :'( Hani belki bir fantazi yapılmış olabilirmi acaba dedim... :D

Umut dedi:

Neyse bu da bana tecrübe oldu,bizim gençliğimizde yoktu böyle şeyler... :'( Hani belki bir fantazi yapılmış olabilirmi acaba dedim... :D
Tarabya otelin önüne yazmak gerçekten fantazi olabilirdi:)  fonda bir şarkı: Adını yollara yazdım golfffüm:)) tam türk filmi;)

Herkesin Golf'ü çok güzel, Golf çok güzel  8D Herkes çok iyi günlerde kullansın araçlarını mutlu ve huzurlu...

Bir tanede benden gelsin şöyle günbatımlı  :'(

aT4LVU.jpg

@Orhan Hoca , Teşekkürler Hocam.

Golf'e tutkum 12 yaşımda başladı, yaş oldu 25 anca alabildim  &: Kişiselleştirme işleri de aynı ağırlıkta ilerliyor ne yazık ki  :) Söylediğiniz eklentiye bir göz gezdireceğim.. Lane ve Sign assist te orijinal olarak yok tabii 3 sayfalık opsiyon listesinde de yoktu ama kodlama ile açtırtmayı istiyorum, siz kullananlarda durum nedir öğrenebilirsem  ona göre hareket edebilirim, DLA'yı da fabrika güvenlik sebebiyle eklemiş miş  8D ekstranın ekstrası oldu yani ama pişman değilim

@Umut Teşekkür ederim  :'(

Geri
Üst Alt