İşte Benim Golf'üm

Dışı çamur olduğundan çekmek istemedim. Siteye Üye olduğumda R line siparişi vermiştim, nick oradan kaldı, daha doğrusu Ağustos'ta gelecek olan aracı opsiyonlamıştım. Ama malum zammı duyunca zaten 132 bin olan fiyat 140/150 bin'i bulacağı için kalsın deyip mecburen stoktaki Highline aracı almak zorunda kaldım. Buna da çok şükür ama o araç gerçekten enfes denebilecek bir araç olacaktı benim için buyrun temsili böyle olacaktı:

Olsun vwde umdugumuzu degil buldugumuzu aliyoruz gule gule kullanin.Rline tamponlari piyasaya cikinca alirsiniz icinizde kaldiysa.

22 dakika önce, R-Line// yazdı:

Dışı çamur olduğundan çekmek istemedim. Siteye Üye olduğumda R line siparişi vermiştim, nick oradan kaldı, daha doğrusu Ağustos'ta gelecek olan aracı opsiyonlamıştım. Ama malum zammı duyunca zaten 132 bin olan fiyat 140/150 bin'i bulacağı için kalsın deyip mecburen stoktaki Highline aracı almak zorunda kaldım. Buna da çok şükür ama o araç gerçekten enfes denebilecek bir araç olacaktı benim için buyrun temsili böyle olacaktı:

Bu aracın jantının ismi nedir arkadaşlar ?

Olsun vwde umdugumuzu degil buldugumuzu aliyoruz gule gule kullanin.Rline tamponlari piyasaya cikinca alirsiniz icinizde kaldiysa.
Teşekkür ederim. Şimdi gözüm onda, kısmet olursa çıkınca almayı düşünüyorum. Ayrıca orijinal spor süspansiyon ve 18 jant ile tamamlamak var.

Agresifiz :)

Snapseed.jpg

Jantlarida plastidipledik degisiklik oldu

Snapseed.jpg

IMG_7139.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam cümleten..Karaoğlanın eski hali.. Eski çünkü şu an yeni görüntüsü için benimle değil.. umarım yeni halinin fotolarını da 1 hafta sonra atarım.

IMG_1485.JPG

Iste benim golfum... 2015, TSI ACT DSG HIGHLINE, ErgoActive, U Led, Koltuk Isitma, Cam Tavan, 18" Durban...

IMG_5876.JPGIMG_5947.JPGIMG_5130.JPG

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz Degerli Hocam.
Teşekkür ederim.. Karaoğlanın son halini de paylaşayım istedim.. GTI yazısı dışında herşey istediğim gibi oldu.. o yazı çıktığında altında yazının tutturulduğu saçma sapan bişey var çok çirkindi.. o sebeple yazı kaldı maalesef..

ÖN.JPG

YAN.JPG

ARKA.JPG

Geri
Üst Alt