İşte Benim Golf'üm

@UĞUR_05 Aynen %5 ötv zammı var ayrıca kur çok yükseldi.

Aracınıza aldıktan sonra neler yaptınız, paylaşırsanız sevinirim. (Boya koruma, cam filmi,gizli özellik Vb.)

@sidarta ben aracı görmeden sadece telefonuma atılan fotoğraflarla aldım benim gibi alan varmıdır bilmiyorum :)  bu ikinci golf aracım ilk aracıma kaput koruma yaptırmadığıma pişman olmuştum eve getirdiğim gün ön kaput ucuna motor düşmüştü ve iki gün sonrada parkta başka arcın sürtmesinden dolayı tamponda boya kalkması olmuştu 

ikinci aldığım araba için de st araç için bir kampanyası olduğunu söyledi ön kaput komple ön tampon yan aynalar kapı içleri arka tampon ön iki çamurluk kapı kenarları (çarpmalara karşı korumak için ) ve ön camlara film çekildi 1800 tl nasıl yapıldığını yine görmedim ama aracı almaya geldiğimde beğenmezsem söktürür ve parasını vermem diye tehdit ettim desem yeridir ama sağolsun çok anlayışlı garanti ediyorum beğeneceksiniz dedi ki ve öyle oldu şimdi çok memnunum tavsiye ederim 

gizli özelliklerin beğendiklerimin bir kaçını amasya da oturan Eren kardeşim @fcsrn sağolsun yardımcı oldu hatta elindeki kablo bizim 2016 modellere uyumsuz olduğundan yeni bir kablo alarak yardımlarını esirgemedi aklıma gelenlerin bir kaçını paylaşayım  

1-amerikan parklar

2-sunroof un kumandadan tamamen açılması

3-aracı kumanda ile açıp kapatırken kornanın hafif çalması

4-ani frenlemede dörtlü flaşörlerin yanması

5-eve geliş "Coming Home" özelliğini otomatik yaptık 

6-ek yakıt ne kadar lt mazot yada benzin alacağını göstermesi 

7-yağmurda açık kalan camların kapanması sunroof dahil 

8-sellektör yapınca sislerin de yanıp sönmesi ( çok güzel bir özellik )

9-gündüz sellektör yapınca gündüz farlarında yanıp sönmesi ( çakarlı farlar gibi duruyor ) güzel 

10-klima auto konumundayken klima şiddetini göstermesi 

Boya koruma yaptırmadım ama aracı kendim yıkama özürlüsü bir insanım kendim yıkarken güzel yıkayamazsam gider oto yıkamacıda tekrar yıkatırım onun için kendim yıkama taraftarı değilim 

IMG_2001.JPG

amasya da sonax bayisi var sürekli orada yıkatıyorum bir ürün tavsiye ettiler ve gayet memnunum OA_17175146.jpg

Uygulaması araç yıkandıktan ve kuralandıktan sonra uygulanıyor fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 35 tl olması lazım fiyatı yüksek gibi gelmesin çok az sürülerek uygulanıyor bir sene gider tahminim ve her 3 yıkamadan sonra ücretsiz kendileri uyguluyor araca hem parlaklık hem kayganlık hemde su tutmama gibi özelliklere sahip bir nevi boya koruma gibi tabi onun yerini tutmaz ama ucuz fiyatı ve yaptıkları yalnız kaplama olan yerlere uygulanmıyor 

yine sonax ta buz çözücü sprey kullanıyorum sabahları donmuş camlara sıkıp 30 saniye bekledikten sonra silecekleri çalıştırıp temizliyorum tekrar donma yapmıyor gayet memnunum fiyatıda 17 tl bu üründe iki kış yeter herhalde :)

11294450_241909944.jpg

buda benim aracım deyip konuyu kapatayım biraz fazla yazdım kusuruma bakmayın inşallah sıkmamışımdır 

IMG_1756 (1).JPGFullSizeRender.jpgIMG_1745.JPGIMG_1750.JPG

@sidarta ben aracı görmeden sadece telefonuma atılan fotoğraflarla aldım benim gibi alan varmıdır bilmiyorum :)  bu ikinci golf aracım ilk aracıma kaput koruma yaptırmadığıma pişman olmuştum eve getirdiğim gün ön kaput ucuna motor düşmüştü ve iki gün sonrada parkta başka arcın sürtmesinden dolayı tamponda boya kalkması olmuştu 

ikinci aldığım araba için de st araç için bir kampanyası olduğunu söyledi ön kaput komple ön tampon yan aynalar kapı içleri arka tampon ön iki çamurluk kapı kenarları (çarpmalara karşı korumak için ) ve ön camlara film çekildi 1800 tl nasıl yapıldığını yine görmedim ama aracı almaya geldiğimde beğenmezsem söktürür ve parasını vermem diye tehdit ettim desem yeridir ama sağolsun çok anlayışlı garanti ediyorum beğeneceksiniz dedi ki ve öyle oldu şimdi çok memnunum tavsiye ederim 

gizli özelliklerin beğendiklerimin bir kaçını amasya da oturan Eren kardeşim @fcsrn sağolsun yardımcı oldu hatta elindeki kablo bizim 2016 modellere uyumsuz olduğundan yeni bir kablo alarak yardımlarını esirgemedi aklıma gelenlerin bir kaçını paylaşayım  

1-amerikan parklar

2-sunroof un kumandadan tamamen açılması

3-aracı kumanda ile açıp kapatırken kornanın hafif çalması

4-ani frenlemede dörtlü flaşörlerin yanması

5-eve geliş "Coming Home" özelliğini otomatik yaptık 

6-ek yakıt ne kadar lt mazot yada benzin alacağını göstermesi 

7-yağmurda açık kalan camların kapanması sunroof dahil 

8-sellektör yapınca sislerin de yanıp sönmesi ( çok güzel bir özellik )

9-gündüz sellektör yapınca gündüz farlarında yanıp sönmesi ( çakarlı farlar gibi duruyor ) güzel 

10-klima auto konumundayken klima şiddetini göstermesi 

Boya koruma yaptırmadım ama aracı kendim yıkama özürlüsü bir insanım kendim yıkarken güzel yıkayamazsam gider oto yıkamacıda tekrar yıkatırım onun için kendim yıkama taraftarı değilim 

Ekli dosyayı görüntüle 8685

amasya da sonax bayisi var sürekli orada yıkatıyorum bir ürün tavsiye ettiler ve gayet memnunum Ekli dosyayı görüntüle 8679

Uygulaması araç yıkandıktan ve kuralandıktan sonra uygulanıyor fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 35 tl olması lazım fiyatı yüksek gibi gelmesin çok az sürülerek uygulanıyor bir sene gider tahminim ve her 3 yıkamadan sonra ücretsiz kendileri uyguluyor araca hem parlaklık hem kayganlık hemde su tutmama gibi özelliklere sahip bir nevi boya koruma gibi tabi onun yerini tutmaz ama ucuz fiyatı ve yaptıkları yalnız kaplama olan yerlere uygulanmıyor 

yine sonax ta buz çözücü sprey kullanıyorum sabahları donmuş camlara sıkıp 30 saniye bekledikten sonra silecekleri çalıştırıp temizliyorum tekrar donma yapmıyor gayet memnunum fiyatıda 17 tl bu üründe iki kış yeter herhalde :)

Ekli dosyayı görüntüle 8680

buda benim aracım deyip konuyu kapatayım biraz fazla yazdım kusuruma bakmayın inşallah sıkmamışımdır 

Ekli dosyayı görüntüle 8684Ekli dosyayı görüntüle 8681Ekli dosyayı görüntüle 8682Ekli dosyayı görüntüle 8683
Kazasız belasız kullanın öncelikle kodlamalardan yağmurda camların Ve sunroofun kapanması çalışıyor mu?Benim aracım da 2016 menüde gözükmesine rağmen çalışmıyor eski olanlarda çalışıyormuş.

@driver_can Amin teşekkür ederim hocam cümlemizinkini 

kodu girdikten sonra ilk denememizde çalışmamıştı ama ben daha sonraki denememde çalıştı şu anda çalışıyor mu diyede tekrar denemedim açıkçası  

@driver_can Amin teşekkür ederim hocam cümlemizinkini 

kodu girdikten sonra ilk denememizde çalışmamıştı ama ben daha sonraki denememde çalıştı şu anda çalışıyor mu diyede tekrar denemedim açıkçası  
Çok iyi ozaman müsait zamanda dener misiniz:)Benim çalışmadı sonra da pek denemedim iyi oldu hatırlattığınız :)

Çalışmaz boşuna uğraşmayın

@sidarta

Değerli Hocam 

Hayırlı olsun 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim 

Maşallah 

@UĞUR_05  Hocam iyi dileklerin için teşekkürler. 62.500 +kdv ye aldım, ötv muafiyeti ile. Ötv li sanırım 109.000 TL. 
Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın., bu arada alırken indirim yaptılar mı? acınızda sunroof harici baska bir opsiyon var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@UĞUR_05

Vakit ayırıp verdiğin cevaplar için teşekkürler...

Aracımı kendim yıkamayı düşünüyorum, eski arabamı da kendim yıkardım, sonax ın  sıvı cilası başarılı kullanıyorum.

Geri
Üst Alt