İşte Benim Golf'üm

Bu da benden olsun
emoji4.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Muhteşem bir açı yakalamişsiniz. Sanki golf değil prototip bir proje.

Hafta sonu büyük ihtimal ilana gireceğim güzel kardeşim
Abi yanlış anlamazsan forumdaki samimi ortama istinaden soruyorum benim çok istediğim Bi makineydi showroomda görüp beğendim o bütçeye çıkmadım ozaman almadım aracı.Sonra tungsten kısmet oldu onu satın aldım.Sende tungsten satıp bunu aldın kısa sürede satman herhangi bir memnuniyetsizlik yüzüne mi?Yoksa daha büyük araç vardı aklında sanırım Passat gibi bunun yüzüne mi?Hatta takas edelim falan diye şakalaşmıştık seninle:)

Abi yanlış anlamazsan forumdaki samimi ortama istinaden soruyorum benim çok istediğim Bi makineydi showroomda görüp beğendim o bütçeye çıkmadım ozaman almadım aracı.Sonra tungsten kısmet oldu onu satın aldım.Sende tungsten satıp bunu aldın kısa sürede satman herhangi bir memnuniyetsizlik yüzüne mi?Yoksa daha büyük araç vardı aklında sanırım Passat gibi bunun yüzüne mi?Hatta takas edelim falan diye şakalaşmıştık seninle:)

Çıtayi yukseltmek ve imkanlar dahilinde passat tungsten kum beji highline imkani varken olmuşken passat olsun dedik hafta sonu doğuşta passata baktik.

IMG_20160925_131133.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
İzmirden Slmlar ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler dostum..

Allah hepimizi kazadan beladan uzak tutsun ;)

Bu da benden olsun.. Ön tampon eki ve yan marşpiyeller takıldı. Ön tampon ekindeki çıkıntı siyah olması gerekiyordu, yanlış boyanmış maalesef. O küçük çıkıntıyı siyah kaplamayı düşünüyorum.(fikirlere açığım)  Yan marşpiyellerde silikonlar tutmadı, yeniden atılacak resimdede belli oluyor zaten  s=s20  Açıkçası bagaj kapağını durduk yere değiştirmeye hiç niyetim yoktu, silikonla yapıştırdık gti spoilerıda. Tabiki sıfıra sıfır olmadı fakat beni rahatsız etmiyor. Rline yazılı Taiwan üretimli deri paspas setide aldım. Beğenip beğenmeme konusunda ikilemde kaldım çok, kolay yırtılır gibi geliyor hala fakat niyeyse mavi dikiş işlemeleri hoşuma gitti, şimdilik memnunum..  Meguairs seramik kaplamada yaptırdım sonunda, metalik renk olmadığı için aşırı şekilde parlamadı ama cildi kaymak gibi oldu valla, sinek kaydı tabiri gerçek oluyor resmen..  Bizden bu kadar

IMG_0195.JPG

IMG_0196.JPG

IMG_0197.JPG

IMG_0157.jpg

IMG_0156.jpg

IMG_0194.JPG

IMG_0155.jpg

IMG_0198.JPG

IMG_0199.JPG

Geri
Üst Alt