İşte Benim Golf'üm

@Gökhan Duman Hocam haklısınız aslında bizimkisi öğrenci arabası dikkat biyere kadar :)  Bizim dikkatimiz arabanın temizliği fakat kesinlikle son dediğimi düşünmenizi istiyorum hocam amortisörle ilgili olanı bir daha yay taktıracağınız zaman. Son olarak belirteyimki sportline'ın bizim bozuk yollarımıza uygun olmadığı sözümün arkasındayım illa bir sıkıntı olur hocam ileride arabanızın sağlığı için prokit.

Saygılarımla
Uyarınız için teşekkür ederim, mutlaka dikkate alacağım. Zaten Kıbrıs'a geçeceğim bir kaç aylığına, oranın yolları buradan 10 kat daha beter, mecbur orjinallere geçiş yapıcaz şimdi. Veya Kıbrıs'a uygun başka arayışlara gireceğiz :)

8da485754a677d9aa3d7a7bcd90c9eae.jpg

Geçen sene bu zamanlar da böyle bir pozumuz vardı, zaman geçti ufaklık büyüdü   :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tam 3 yil once ilk goz agrimdi benim icin. Gecen sure zarfinda bir cok mutlu animiz oldu beraber. En buyugunu de buraya yuklemek nasip oldu. Ufukta satmak gorunmuyor onu ama golfumu satinca gercekten cok uzulecem.

14311282_10209466776120590_2320657064216333746_o.jpg

@Salih Sayın

Allah eşinizle Mutluluğunuzu daim etsin ve dilerim bu mutluluk karesine girecek kadar hayatınızda öneme sahip bu güzelliği de sadece daha iyisini almak için sattırsın..

Serdar abi maşallah:)Tavsiyem arka plakayı dikdörtgen app bastırsan daha iyi olur sanki.Hem vida kafaları da kapanmış olur.Önceki aracınla karşılaştırma yaparsan ne yorumun olur acaba?Aklımı fena kurcalamaya başladı ama aracım henüz 4 aylık kıyamıyorum yeniden sipariş vermeye.

Serdar abi maşallah:)Tavsiyem arka plakayı dikdörtgen app bastırsan daha iyi olur sanki.Hem vida kafaları da kapanmış olur.Önceki aracınla karşılaştırma yaparsan ne yorumun olur acaba?Aklımı fena kurcalamaya başladı ama aracım henüz 4 aylık kıyamıyorum yeniden sipariş vermeye.

Güzel kardeşim önceki araciminda iddali bir duruşu vardi aslinda.

R line bodykit daha agresif bir göruntüye sahip. Ek olarak dcc keyifli bir opsiyon, ergo koltuk ise gerçekten çok farkliymiş.

U led çok yakişiyor golfe.

İlk Golfu 2013 te almiş olsamda şimdi bile bazi detaylari keşfetmek güzel geliyor.

Kesinlikle katılıyorum Serdar Abi söylediklerini önceki aracının da maşallahı vardı.Ki ilanda durmadı satıldı.U led gerçekten farklı gösteriyor aracı.Ergo koltuklar ve rline pakette kaymağı oldu diyebilirim senin için.Güle güle ağız tadıyla kullanmak nasip olsun.Kim bilir belki sen satmaya karar verirsen de benim otoparkımda misafir ederiz daha sonra:) (açık açık değiştirmeyi düşünürsen şartlar izin verirse niyetim olur :)

IMG-20160917-WA0000.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

e64222b55e84d43cb776b103504987b0.jpg

İki böcek bir çiçek=2 enişte bir kayınço=2tdı 1tsı= 3 comfort=3manuelci [emoji2][emoji2][emoji2]...

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt