İşte Benim Golf'üm

Kadere bak. Kimler kimlerle beraber yan yana geliyor. Kadere bak. 

E3fnBs.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül hocam 4 yıl beyaz bindim temizliği kolay kirlenmesi geç oluyordu. Bunda tam tersi 😂

ancak şöyle bir durum var benimde anlamadığım. Bu renk insanların çok dikkatini çekiyor ve aşırı parlıyor. Çok hoşuma gitti. Biraz bu renge bineceğim. Araç haftada bir yıkanıyor her yıkamadan sonra kaliteli wax hızlı cila uygulanıyor biraz kirlenmesini geciktirmek adına. Farklı renkler güzel oluyor hocam ama bakımı zor malesef.

@Recep Gül hocam 4 yıl beyaz bindim temizliği kolay kirlenmesi geç oluyordu. Bunda tam tersi 😂

ancak şöyle bir durum var benimde anlamadığım. Bu renk insanların çok dikkatini çekiyor ve aşırı parlıyor. Çok hoşuma gitti. Biraz bu renge bineceğim. Araç haftada bir yıkanıyor her yıkamadan sonra kaliteli wax hızlı cila uygulanıyor biraz kirlenmesini geciktirmek adına. Farklı renkler güzel oluyor hocam ama bakımı zor malesef.
Tabii ki değişiklik her zaman iyidir, hergün kurufasulye pilav yenmez. Dış renginden değilde ben aslında koltuk kumaşlarndan bahsetmiştim...Hele birde çoluk çocuk varsa tamam =) Araçlarda en sevmediğim nokta içinin leke olduğunda   temizlenemeyecek derecede kalıcı olması =)

@Recep Gül  Araca tek kişi biniliyor genelde. İş ile ev arası kullanıyorum. Koltukları 2-3 yılda bir detaylı temizlettirirsem sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ancak ondada şöyle bir durum var :)  koltuklar bej olduğu için tavan antrasit siyah ve içerden tavana baktığınızda antrasit siyah ile sunroof görüntüsü muhteşem kaliteli duruyor. Gözümü alamıyorum :)  her güzelin bir derdi var :)  

Geri
Üst Alt