İşte Benim Golf'üm

@SavatageHayalet ekranda navi güzel duruyor. Fakat ben şahsen VW nin orijinal map'ini sevmiyorum en ucuz navigasyon cihazının mapi gibi duruyor. Google mapsi hayalet ekrana taşısa fena olmazdı. Hayalet ekranı sırf kadranlar için satın alırdım.

@Savatage hocam analog comfort kadrancı ve halkçıyız .

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim arabayı alırken tek pişman olduğum konu hayalet ekran istemememdir. Şuan "Keşke" diyorum ama iş işten geçti. Artık bir daha ki golfte kesinlikle hayalet ekran olacak... 
Teknolojinin çok hızlı gelişip değiştiği bu zamanda, teknolojiyi takip etmek lazım derim. belki de 2-3 seneye kadar bütün arabalar hayalet ekrana geçecek.

Bu da benim mütevazi golf6 aracim
SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
48pDMQ.jpg
Eski defterleri karıştırırken ne buldum.Kimler geldi kimler geçti forumdan.

Teknolojinin çok hızlı gelişip değiştiği bu zamanda, teknolojiyi takip etmek lazım derim. belki de 2-3 seneye kadar bütün arabalar hayalet ekrana geçecek.
Onemli olan, bu araclarin bize hangi fiyatla sunulacagi bence. Bu arada dunyada hayalet ekran olayi coktan geride kaldi. Ureticiler otonom suruse kilitlenmis durumda. Dusunun Bmw r1200gs’in bile kendi kendini surebiliyor. Insan o teknolojiye sadece bakiyor. Ozetle ulkede 0 arac fiyatlari bir saka.

Onemli olan, bu araclarin bize hangi fiyatla sunulacagi bence. Bu arada dunyada hayalet ekran olayi coktan geride kaldi. Ureticiler otonom suruse kilitlenmis durumda. Dusunun Bmw r1200gs’in bile kendi kendini surebiliyor. Insan o teknolojiye sadece bakiyor. Ozetle ulkede 0 arac fiyatlari bir saka.
3 sene önce Almanya-otobanda kendi kendine giden test için üretilen araç ile seyahat ettim. ama bunlar sadece test için, aktif kullanımda değiller. dediğiniz motorun dışında sanırım 2 sene önce ebeveyni takip eden bebek arabaları vardı, VW'nin ürettiği. aktif satışta mı bilemiyorum ama.

Teknoloji aktif kullanımda olan teknolojilerden kat be kat ileride, mevcut alt yapılar uygun konuma gelmesi de yıllar alır gibime geliyor. veeeeeeeeeee dediğiniz gibi sıfır km araç fiyatları bir ev parasına. ev alırsan getirisi var, araç alırsan götürüsü var.

@mbonat @mbonat hayırdır ne oldu nazarım mı değdi?
Benim nazarım değmiş olabilir :)  baya yakıştıda baloncuk kaldığı için değişicek .  Ön cam filmi yan camlardan koyu durduğu için değişik bir görüntü oluyordu ya yan camları 1 ton koyulaştırıcam bu sefer de içersi çok karanlık olucak yada 35 yada 50 ye geçiş yapıcam . 

/monthly_2019_08/D56EB81E-A279-4940-94C1-E9BD4D50922B.thumb.jpeg.0797b478a9633eb5951648451f0bd714.jpeg
Garaj güzelmiş hocam tam vakit geçirmelik mekán.

Geri
Üst Alt