İşte Benim Golf'üm

Buda bizim evlat :)  

Bomboş alışveriş otoparkı bulmuşken çekim dedim :)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

@Negatiwe

yusuf hocamın dediği gibi sonradan R-Line :)

enderelkt. Ön ve arka tampon orginal yan marşpiyel enderde tanesi 1700 tl olduğu için başka yerden buldum hiçbir farkı yok plastik. Bir tek spoiler kaldı onuda önümüzdeki ay. 

Bu yıl alsaydım aracı kesin rline paketli alırdım aracı çok hırçın gösteriyor :)  sokak başındaki gençler hayli taciz ediyo baka kalıyolar :)  

@Negatiwe

yusuf hocamın dediği gibi sonradan R-Line :)

enderelkt. Ön ve arka tampon orginal yan marşpiyel enderde tanesi 1700 tl olduğu için başka yerden buldum hiçbir farkı yok plastik. Bir tek spoiler kaldı onuda önümüzdeki ay. 

Bu yıl alsaydım aracı kesin rline paketli alırdım aracı çok hırçın gösteriyor :)  sokak başındaki gençler hayli taciz ediyo baka kalıyolar :)  
Guzelmis hocam bende enderden ilk golfe rline tampon almistim. Aracin ifadesi inanilmaz degismisti.

@driver_can evet hocam telden baktigim icin yanlislik yapabiliyorum kusur bakmayin, o olcekleri buldum dediginiz ama bu seferds tugnsten var kursun gri yok :(  onuda mi siparis vericez acaba :) :)  

@yusuf aynen kafayi yedirttiler zaten :)  dogus a gidip siparis gelene kadar kursun gri renginide getirin ve bana hediye edin dicem zaten paspas, egzoz ucu, bagaj havuzuyla birlikte :) :)  

2016 highline tdi (instagram sayfamıza dm olarak attım ama ulaşmadı sanırım orda da paylaşabilirsiniz.

image.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt