İşte Benim Golf'üm

@Orhan Hoca Lane assist tamam ama, Sign Assist için kitapçıkta, optimize olduğu ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor, yani Türkiye'de düzgün çalışmıyor anlamına geliyor bu. Sizde durum nedir?

Ücretli olarak açım işlemini yapan bir sürü yer var istanbulda ama hepsinde tek bir otomatik liste var :D Benimde içerisinde istemediğim şeyler var, Lane ve Sign assist i istiyorum bunlar onlarda yok falan, kişiselleştiremeyeceğimi düşündüğüm için onlara da gidemiyorum o yüzden. Mesela dönerken sislerin yanması, bizlerde viraj farı olduğu için açmak istemiyorum onu falan gibi.

Sanırım şuan istanbulda bizim forumumuzdan açım yapabilende tam olarak yok, aslında kendimde yapmak istiyorum bu olayı :D

@OY53

Hoş geldin foruma, isminizi falanda yazarsanız daha iyi olur tanışmak için :)

@KabileReisi tabi :) Oğuzcan Yıldırım istanbul çağlayanda ikamet etmekteyim 21 yaşındayım nişantaşı üni de okumaktayım.emin olamadım buraya mı yazayim diye yanlış olduysa affola :)

@OY53

Hoş geldiniz hocam. Vag konusundaki sorunuzu da gördüm. İstanbulda henüz bir kablomuz yok :( yakında olur inşallah.

@yusuf Kablomuzu @fatihan arkadaşımızda bulduk. Kendisi henüz bir atakta bulunmamış, sürümünü öğrenip bir çalışma başlatıcaz diye umut ediyorum, bekle bizi istanbul  &:

OY53 dedi:
@KabileReisi tabi :) Oğuzcan Yıldırım istanbul çağlayanda ikamet etmekteyim 21 yaşındayım nişantaşı üni de okumaktayım.emin olamadım buraya mı yazayim diye yanlış olduysa affola :)
Memnun oldum Oğuzcan benim ismimde Mehmet 27 yaşındayım 3 sene öncesine kadar bende İstanbuldaydım ( Çeliktepe) Şuan Edirne Keşandayım, yer önemli değil gönüller bir olsun yeterki :)

@OY53    Hoş geldiniz...Aracınıza Maşallah...

bc793c9d20234c622258a54f9c945529.jpg
Bu da benim  mütevazi alırken arkasında GOLF yazsın yeter dediğim pırpırım

Geri
Üst Alt