İşte Benim Golf'üm

25aaa827560d01b71dc5850154c9ef90.jpg
d6f1f307c60cbebf318c5058566b851c.jpg
8bd5cf8df2959293c290d7e769d1902a.jpg

@yusuf teşekkür ederim hocam hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim

@anilyucee bir gunbatimi daha.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@anilyucee

@yusuf

@ansolak hocam haklımiyim yıllarımı verdim yıllarımı ben bu kadar iltifat görmedim s=s20  arabada güzelmiş hee güle güle kullanın sayın anıl hocam gelin buluşalım bende istanbuldayım @Jesi adnan abiyide çağırayım 3 silahşörler hesabı tıklanma rekoru kırarız

@anilyucee@yusuf

@ansolak hocam haklımiyim yıllarımı verdim yıllarımı ben bu kadar iltifat görmedim s=s20  arabada güzelmiş hee güle güle kullanın sayın anıl hocam gelin buluşalım bende istanbuldayım @Jesi adnan abiyide çağırayım 3 silahşörler hesabı tıklanma rekoru kırarız
Teşekkür ederim

Şu an askerdeyim şafak 12 haziran ayında her zaman buluşmaya varım [emoji3]

aaa hayırlı teskereler hangi semttesiniz peki hocam burada

Teşekkür ederim Umut Hocam

One Life Live it.!!!

Bitmeyen kış,gelmeyen yaz yapmışlar yıkamacılara yaradı bu havalar :)  image.jpegimage.jpegimage.jpeg

Bugün sabah erken çıkıp arabayı aldım otoparktan çarşamba yağmur yağmıştı izin günümde kirlenmişti.Sabah önce yıkadım güzelce.İşe geldim forumda gördüğüm marşbiyel için şeffaf koruma filmi bagajdaydı onları kestim güzelce yapıştırdım cam sil yardımıyla son olarakta dün sipariş ettiğim seramik uygulama ürünlerim geldi gteqnıc.İlk müsait zamanda uygulayacağım.Geçen hafta hd nitro boya koruma yapmıştım zaten.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beyaz renk golflerinizin en güzel ve güncel fotoğraflarını görsek değerli hocalarım  :)  

Geri
Üst Alt