İşte Benim Golf'üm

49b88a0408c3f060d9128b7f222b17da.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSEçok güzel bir fotoğraf ama ön tamponda işlem var sanki  aaaaa

Degerli Murat hocam,

Mahcup ediyorsunuz,iltifatlariniz icin cok tesekkur ederim.dun yikamadan sonra denk gelen tamamen dogaclama bir poz oldu.

Bu vesileyle @jerome hocamin dun pasifik mavi Golf'unun siparisini gectigimizi haber vereyim.baska bir platformdan arkadasim olur,ayni zamanda adasimdir.ayrintilari artik kendisi anlatir bu sayfalardan.
Amatör mü bu poz? İnanmak gerçekten zor sizin sözünüz olmasa..

Çok çok kaliteli bir poz olmuş.. arada bir kaç poz daha alalım lütfen...

Sizde star ışığı var.. ben gördüm onu...  :000177-medium:

Maşallah kırk bir kere

:Allah nazardan saklasın

@jerome hocam hayırlı olsun size de..

Amatör mü bu poz? İnanmak gerçekten zor sizin sözünüz olmasa..Çok çok kaliteli bir poz olmuş.. arada bir kaç poz daha alalım lütfen...

Sizde star ışığı var.. ben gördüm onu...  :000177-medium:

Maşallah kırk bir kere

:Allah nazardan saklasın

@jerome hocam hayırlı olsun size de..
Cok tesekkur ederim Murat hocam.

Vakit bulabildigimce burda olmaya calisiyorum.malum isler gucler bazen yikamaya bile zaman birakmiyor :)

İyi akşamlar olsun tüm forumdaşlara,

Bunlarda son Ankara seyahatim esnasındaki yakıt verileri.

Bilgilerinize,Saygılarımla.

image.jpeg

image.jpeg

@Jesiooo  adnan hocam 200 de bu ortalama zor tabiki ama gerçekten bu kez az yakmış uzun yolda tam ayarını buluyor araçlarımız maaşallah  :Allah nazardan saklasın

Üç mavi; gök mavi, Deniz mavi ve Pasifik mavi

e4015ec959683ef2e79f26dbf1ff0d37.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Degerli Murat hocam,Mahcup ediyorsunuz,iltifatlariniz icin cok tesekkur ederim.dun yikamadan sonra denk gelen tamamen dogaclama bir poz oldu.

Bu vesileyle @jerome hocamin dun pasifik mavi Golf'unun siparisini gectigimizi haber vereyim.baska bir platformdan arkadasim olur,ayni zamanda adasimdir.ayrintilari artik kendisi anlatir bu sayfalardan.
Eyvallah adas.. Eski arabamin satisini bugun yaptim..

Dacia'mdan zor ayrilirim diyordum ama Golf heyecanindan olsa gerek tahminimden kolay oldu [emoji3]

Alinca yanina gelicem, benzer fotodan ben de istiyorum [emoji106] [emoji1]

Geri
Üst Alt