Gelde sinirlenme..

@bahaman 

Bahadır abi tekrardan geçmiş olsun . Abi kabullenilebilecek bir durum değil ama canınızı sıkmayın bunun için canınız sağolsun . Bunu yapan çocukta olsa cezasız kalmamalı çocuğa değil ama anne ve babasına bir yaptırımı olmalı . Çocuk işte yapacak bir şey yok denmemeli . Herkes çocuğuna gerekli eğitimi verip sahip çıkmalı .Bizde çocuk olduk ama gidip kimsenin malına bile bile zarar vermedik . Bu kadarda olmaz yıllarca birikim yap birşey al biri gelsin 5 dakikada zarar versin .  s=s20

@yusufYarın okulda bulacağım inşallah kameradan falan bakıp. Ama çocuktur hocam deyip gecistirecekler. Bu yeni yetişen çocuklardaki şımarıklığın sonucu malesef bu.
Hocam geçmiş olsun.
Ailesine haber verin en azından birdaha yapmaması için.

Çocuk gelmiş adını yazmış arabaya arkadaş. Bunlar nasıl çocuk ben anlamıyorumki. Ne yapayım ben şimdi bu çocuğu. Allah'ım sen sabır ver...
/monthly_2017_02/20170208_170107.thumb.jpg.9272df6aa967d587201f83ea670a98ff.jpg

Hocam görünce gözlerim büyüdü gerçekten çok geçmiş olsun inşallah basit bir işlemle çözülür

Geçmiş olsun hocam.Sanki bayasız hallolabilecek gibi duruyor.

Hocam geçmiş olsun bence pireye kızıp yorgan yakmaya değmez ki zaten golf un yerını dolduracak arac sayısı pek fazla degıl

Geçmiş olsun.... Ailesine bildirip gereken ceza verilmeli ki yaptığı hatanın farkına varsın bir daha kimsenin malına zarar vermesin. 

Hocam geçmiş olsun, uygulama ile çözümlenecek gibi duruyor.

Kimse kusura bakmasın çocuk dahi olsa sokakta bir bireydir mala zarar verme suçu işlemiştir. Eğitim ailede başlar, anası babası sorumludur.

Senin gömleğine bir damla çay damlasa rahatsız oluyorsun, borç kredi emeklerle alınan bir arabayı bu hale getirmeye hakkın yok.

Yobaz bir çocuk yetiştirme.

bu tarz durumlar gerçekten can sıkıcı eski aracımda çocuk oyuncak arabasını kaputta surmus ve çizilmişti, yani gidip ailesine birşey desen zaten kavga edeceksin aile bilinçli olsa başkasının malına zarar verilmemesi gerektiğini öğretir çocuğuna ama sineye çekiyorsun sonra ki seferlerde olmasın diye etrafta ki çocuklara kızıyorsun.

En son başıma gelen olayda çocuğun biri aracın vw logolu sibop kapaklarını alıyordu güvenlik kamerasında izledim sonra buldum hemde bisikletine takmış ben aşağıdan aldım diyo bana, bazen vurdum duymaz olmak daha iyi gibi düşünmüyor değilim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bahaman Geçmiş olsun hocam, benimde aracı İzmir kapalı otoparkta daha 10 saatlikken sacı görünecek derece çizmişlerdi, inanın kan insanın beynine nasıl sıçrıyor anlatamam.

@bahaman geçmiş olsun.. o çizilen bolgeyi yikayın ıslakken çizik belli olmuyorsa %99 pasta cıla rahatlıkla düzeltır

Geçmiş olsun Hocam üzücü bir durum olmuş sizinkisi.

Belki de sizi çok seven bir öğrenci dikkatinizi çekmek istemiştir.

Önceki araçlarımın birinde kızım  Kendisini ve beni resmetmişti aracın kapısına Hiç kızmak gelmedi aklımdan Resime dikkat edip ona sorunca muhteşem olarak görmeye başladım ve uzun zaman o şekilde bindim. Kısacık dünyada çok dert etmemeliyiz herşeyi. ama sakın bunu önemsemediğim şeklinde algılamayın. Pasta cila ile geçmesi ümidiyle selam ve Saygılar.

geçmiş olsun. terbiye ailede başlar. dolayısıyla çocuk deyip geçiştirirsek yine aynı şeyi yapar. en azından bulabiliyorsanız ailesini tesbit edip gerekeni söyleyin. çocuk büyükse şayet sonradan daha beterinide yapabilir. 

şöyle bir durumda olabilir; bunu yapan afacan veya genç arkadaşının veya sevgilisinin isminide yazmış olabilir. tamponda yazan isme takılmadan sorumluyu bulmaya çalışın. 

Hocam oluyor okul çevresinde bu gibi durumlar. Çok geçmiş olsun. Sizin öğrenci Allah'tan kızmış . Bizim arkadaşın arabasının komple sağ tarafta küfür yazılıydı. Çıldırmamak elde değil. 

Geri
Üst Alt