kumandalı egzoz

Yunus Emre

Katılımcı Üye

İsim
Yunus Emre
aracıma kumandalı egzoz taktırmayı düşünüyorum fakat internette araban çekişten düşer egzoz kapalı iken motor gazı dışarı atamaz motoru sıkıştırır yakıtın artar gibi şeyler okudum yaptıran varsa yarıdmcı olabilirmi

Bende Egzoz olayına girmek istiyorum baya kafam karıştı zaten, çok merak ediyorum varex nasıl olur zararı varmı ?

aracıma kumandalı egzoz taktırmayı düşünüyorum fakat internette araban çekişten düşer egzoz kapalı iken motor gazı dışarı atamaz motoru sıkıştırır yakıtın artar gibi şeyler okudum yaptıran varsa yarıdmcı olabilirmi
benim aracı aldığım arkadaş çift çıkışlı olarak bu sistemi taktirmiş hali hazırda mevcut     sadece  aracın yakıtını arttırtığı doğru   ben  egzost u açtğımda aracım daha fazla hava aldığı için ufakta olsa bi performans artışı hissettim ama  ne derece doğdudur tartışılır kendim öyle hissetmişte olabilirim  zevk meselesi hoşuna gidiyorsa taktir derim 

Bende Egzoz olayına girmek istiyorum baya kafam karıştı zaten, çok merak ediyorum varex nasıl olur zararı varmı ?
bendekinin varex olup olmadığını bilmiyorum fakat   müsait bi zamanda video ekleyip  soru işaretlerinizi belki  azaltabilirz :)

Özelden attım abi.

Türkiye'deki tek orijinal varex Xforce Varex'tir ve fiyatı 1500₺'dir. Custom varex istiyorsanız da avrupa yakasında İskender Egzoz, Emil Egzoz'a yaptırırsanız dediğiniz sıkıntıları yaşayacağınızı sanmıyorum.

Kendi aracımda düz boru bulunmakta herhangi bir güçten düşme hissiyatım yok tam tersi 215 km/s'e ulaştım. Aracım 1.2.

@Mete45 Mete varexte ses tizlimi gelir ben tok ses istiyorum varmı yakın çevrende yaptıran ? Malum çocuk olduğu için Varex tercih edim diyorum uzun yola çıkarken uğultu çıkmasın rahat gidim istiyorum.

Geri
Üst Alt