Midline araçlarda gündüz farı değişimi

sefayksl

Üye
İsim
Sefa
Merhabalar,

Midline araçlarda gündüz farı değişimi yapılabilir mi?

Evet komple set direk çıkarıp takılıyor. Kutu içeriği sağ ve sol diye 2 ana parça şeklinde

Evet komple set direk çıkarıp takılıyor. Kutu içeriği sağ ve sol diye 2 ana parça şeklinde
Hocam bu set güncel kurla 1550 TL civarı yapıyor. Türkiye'de fiyatları araştırmadım doğrusu ama sanırım burda 2500 civarıydı doğru mu biliyorum. Buradan almak her türlü mantıklı sanırım.

Hocam bu set güncel kurla 1550 TL civarı yapıyor. Türkiye'de fiyatları araştırmadım doğrusu ama sanırım burda 2500 civarıydı doğru mu biliyorum. Buradan almak her türlü mantıklı sanırım.
177 dolar kargo ücreti ve gümrük vergisini de eklemeyi unutmayın. Çin'den de alsanız 2500 lirayı buluyor zaten. Riske girmeye değmez bence.

177 dolar kargo ücreti ve gümrük vergisini de eklemeyi unutmayın. Çin'den de alsanız 2500 lirayı buluyor zaten. Riske girmeye değmez bence.
Haklısınız hocam, zaten aracımda bir sürü eksik var bunu en son yaptırırım büyük ihtimal.

Evet doların artması ve gümrük vergilerinin artmasıyla birlikte pek mantıklı bir seçenek değil ben sadece yapıldığını göstermek amacıyla bir örnek vermiştim

Ben geçen hafta yaptırdım İzmir'de 2400/monthly_2017_02/IMG_5489.JPG.2def7164be5059dedd6c5b8a2cfb035a.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_5489.JPG
    IMG_5489.JPG
    367.3 KB · Görüntüleme: 0
Manisada bir tuningden fiyat aldım 2100tl montaj dahil fiyat verdiler. Elim bollaşınca yaptırmayı düşünüyorum bende

Komple far değişimi hocam , sinyaller led , KROM R OLARAK GEÇİYOR AMPÜLLERİ İLE BİRLİKTE 2400 yoksa 1950 2000 civarı

Sefa hocam , pazar günü de kısmet olursa görüşürüz , benim size tavsiyem aklınızda o kadar değişim var ise , aracınız daha yeni iken ve bu kadar zam gelmiş iken satıp , confordline almanız tertemiz sizinki gibi çok daha mantıklı olacaktır

Geri
Üst Alt